Zavrieť

Porady

Danove priznanie A s Kros Taxa

Dobry den,
kedze som mala v roku 2018 2 zamestnavatelov robila som si danove priznanie sama cez program Kros Taxa. Dan na uhradu mi vysla takmer 100 eur, kedze ine roky mi zvycajne dan na uhradu/preplatok vychadzali v centoch, som trochu prekvapena, neviem, ci sa mozem spolahnut na tento program? Co sa stane v pripade ak odozdam nespravne DP?

Dakujem a prajem pekny vecer!
6 komentárov     zbaliť
veronikasad Nemala si v mesiaci, v ktorom si končila pracovný pomer, uplatnenú NČZD u dvoch zamestnávatelov ? Skontroluj si Potvrdenie o zdanitelných príjmoch v oboch potvrdeniach.
rorie Neskoncila som ani jeden pomer, len sa mi jeden zmenil na nizsi uvazok. Ak myslite riadok 9, tak ten mam vyplneny len na jednom potvrdeni.
veronikasad Zamaž osobné údaje a prilož potvrdenia na Poradu
rorie Dakujem velmi pekne za ochotu Veronika, Anik som poslala udaje a vyslo jej rovnake cislo.
ivka70 Este si mohla mat vyssie prijmy pri tych 2 zamestnaniach a doslo ku krateniu NCZD ("milionarska dan") , preto je dan na uhradu vyssia, kedze si si NCZD mesacne uplatnovala celu.
Anik ivka bingo
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Na DP cez Taxa sa určite môžeš spolahnúť. Či si však zadala správne podklady nevieme, nemáme totiť čarovnú gulu ...
    rorie Dakujem za komentar, cisla som opisala presne podla pokynov t.j. oznacenia riadkov..

    Anik je offline (nepripojený) Anik

    Anik
    zavolajú si Ťa na opravu . Na DP dávaš aj telefonický kontakt. Skús dať čísla môžme skontrolovať. Aj keď si mala 2 zamestnávateľov do 15.02. si mohla požiadať o RZD zamestnávateľa a dodala by si potvrdenie od 2. zamestnávateľa.
    rorie Dakujem za odpoved, nebola som si ista, ci mi nehrozi nejaka pokuta. Mohla by som vam teda poslat cisla z tych 6 riadkov, ktore odo mna ziada taxa do sukromnej spravy? Velmi by mi to pomohlo. Dakujem
    Anik v pohode

    Danove priznanie A s Kros Taxa

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.