Zavrieť

Porady

PN a hospitalizacia

dobry den, chcel by som sa spytat jednu vec. som na PN a poberam nemocenske davky. mam planovanu hospitalizaciu , bude vyplacanie nemocenskej davky nadalej pokracovat ako doteraz? dakujem za odpoved
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    dávka ti patrí dovtedy, dokedy bude DPN trvať. samozrejme - treba do SP doručiť na konci mesiaca potvrdenie o trvaní DPN (lístok na peniaze tomu hovoria☺

    carolitos je offline (nepripojený) carolitos

    carolitos
    dakujem za odpoved a este na spresnenie to iste plati aj ked je PN vystavena na inu diagnozu ako tu ktorej sa bude tykat hospitalizacia?

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    ale tak to ti už povie tvoj lekár, že či ukončí? a dáš si v nemocnici vypísať novú DPN (ak by tam bolo aj nejaké dlhšie obdobie do hospitalizácie?) - alebo môže normálne pokračovať, lekár to zdôvodňuje.
    alebo ak by to nebolo v jeho kompetencii, zariadiť pokračovanie - postúpi inému lekárovi - a DPN môže naďalej trvať - tá istá. (toto tebe asi netreba - to len pre ženy tento prípad☺)
    Naposledy upravil Katy a R : 15.03.19 at 12:46

    carolitos je offline (nepripojený) carolitos

    carolitos
    no praveze moj obvodny lekar ma ponechava na PN aj nadalej, ja len ci to ma nejaky suvis s tou hospitalizaciou, kedze obvodny povedal ze pre tlacivo na penazite davky si mozem niekoho poslat pocas mojej hospitalizacie a toto vyda ku koncu mesiaca. skor ma zaujima ci nieje potrebne mat vystavene potvrdenie z nemocnice, ked budem mat od obvodneho
    Tweety Nie,nie je potrebné, keďže tvoja DPN už trvá.
    carolitos dakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.