Zavrieť

Porady

platit za odstranenie zubnebo kamena, ktory nemam?

Dnes som bol u zubara na dentalnu hygienu. Zubar mi povedal, ze zubny kamen nemam. Potom pozeram na ucet a tam 6x nauctovane odstranenie zubneho kamena, kazde za 6,98. k tomu jedna polozka pieskovanie za 25, ale to realne robil. ako si mozem overit, ci som bol nauctovany spravne? Dakujem.
avalik nenapisal si, ze co ti vlastne robil - len pieskoval alebo presiel zub po zube, oskrabal medzi zubom a dasnami, prelestil ...?
kuskus pieskoval, ked som mu povedal, ze mam problem pouzivat zubnu nit, tak mi este akoby presiel medzery medzi zubami, pred tym piesovanim tiez nieco robil, ale tak nevidel som si do ust . neviem to uplne presne popisat, co mi bolo robene.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Tak, ze sa na jednotlive polozky spytas zubara, priamo na mieste, pri plateni.
    My ti tazko vysvetlime, co mas nauctovane a co ti zubar skutocne robil, to viete len vy dvaja.
    Naposledy upravil ivka70 : 28.03.19 at 13:51
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kuskus platil som to na recepcii a co tamvlastne je, som si vsimol, uz ked som tam nebol. idem tam aj buduci tyzden, tak sa na to opytam.
    kopretinka A pieskovať zuby si si dal načo?
    kuskus ja som bol na dentalnej hygiene a tam mi robili to pieskovanie
    alaya1 kde chadim ja je fixna cena za dentalnu hygienu, tak mozno to bolo aj v tomto pripade tak.
      zbaliť

    platit za odstranenie zubnebo kamena, ktory nemam?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.