Zavrieť

Porady

Usporiadat
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bettylou
Ak sa bojíte homosexuálov, tak to môže znamenať, že ste latentný homosexuál. Toto robí mojej kamarátke starosti, pretože ona sa bojí pavúkov..
priznávam sa som lesbický typ (na ženy) len nemôžem na dámske WC Inak štatistika hovorí koľko žien bolo liečených na rakovinu krčka maternice, koľko mužov na prostatu, Ale žiadna štatistika nehovorí nič o pacientoch LGBTI, to je diskriminácia
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

pavol54
bettylou
Ak sa bojíte homosexuálov, tak to môže znamenať, že ste latentný homosexuál. Toto robí mojej kamarátke starosti, pretože ona sa bojí pavúkov..
priznávam sa som lesbický typ (na ženy) len nemôžem na dámske WC Inak štatistika hovorí koľko žien bolo liečených na rakovinu krčka maternice, koľko mužov na prostatu, Ale žiadna štatistika nehovorí nič o pacientoch LGBTI, to je diskriminácia
LGBTI sú infiltrovaní medzi nami. Preto ich musíme donekonečna odhaľovať!
:-))))))))))))))))
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Niekde vo Fiľakove......
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

misoft
Niekde vo Fiľakove......
Načo to píšu? Čo má riť ako Zetor Crystal a každý, vrátane vlastného muža, sa jej bojí dotknúť, či čoooooo? Dovezte ju na Kysuceeeee! Tu máme po sexe hladných srbov!!! Dúfam, že zlegalizujú ich odstrel!
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Po prvý raz v živote som napísal hru, v ktorej sa nevyskytuje láska. Všetky postavy sú už v stave manželskom.
(M. A.)
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
pavol54
bettylou
Ak sa bojíte homosexuálov, tak to môže znamenať, že ste latentný homosexuál. Toto robí mojej kamarátke starosti, pretože ona sa bojí pavúkov..
priznávam sa som lesbický typ (na ženy) len nemôžem na dámske WC Inak štatistika hovorí koľko žien bolo liečených na rakovinu krčka maternice, koľko mužov na prostatu, Ale žiadna štatistika nehovorí nič o pacientoch LGBTI, to je diskriminácia
Sa minule chlapi bavili pred špitáľom o problémoch s prostatou a jedna ženská sa zapojila že: Jój to poznám, ja mám tiež prostatu..
Sme kukali jak puci.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

bettylou
pavol54
bettylou
Ak sa bojíte homosexuálov, tak to môže znamenať, že ste latentný homosexuál. Toto robí mojej kamarátke starosti, pretože ona sa bojí pavúkov..
priznávam sa som lesbický typ (na ženy) len nemôžem na dámske WC Inak štatistika hovorí koľko žien bolo liečených na rakovinu krčka maternice, koľko mužov na prostatu, Ale žiadna štatistika nehovorí nič o pacientoch LGBTI, to je diskriminácia
Sa minule chlapi bavili pred špitáľom o problémoch s prostatou a jedna ženská sa zapojila že: Jój to poznám, ja mám tiež prostatu..
Sme kukali jak puci.
Betty, šak ani trocha necigánila. Aj ženy majú prostatu
https://www.zzz.sk/clanok/5629-zensk...objav-mediciny
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

7 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


2 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Veliký, obrovský mnohoposchodový supermarket v USA, v ktorom dostanete všetko. Šéf prijíma nového predavača, s tým, že ho vezme na deň na skúšobnú dobu, aby videl, ako sa osvedčí. Po záverečnej si ho zavolá do kancelárie:
- Tak koľko ste dnes urobil obchodov?
- Jeden, šéfe.
- Čože!? Jeden? Naši predavači urobia priemerne šesťdesiat až sedemdesiat obchodov denne! Čo ste celý deň robil!? A koľko ste vlastne utŕžil?
- Tristoosemdesiat tisíc dolárov.
Šéfovi došla reč.
- Tristoosemdesiat tisíc? Preboha, čo ste predal?
- No, prvý som predal malinký háčik na ryby...
- Háčik na ryby? Za tristo osemdesiat tisíc?
- ... potom som zákazníka presvedčil, že by si mohol zobrať ešte aj stredný a veľký háčik. Potom som ho presvedčil, že by si mal zobrať aj nejakú udicu, predal som mu tri prúty - malý, stredný a veľký. Dal som sa s ním do reči, opýtal som sa, kde bude rybáriť. Povedal, že na myse dvadsať míľ na sever. Tak som mu predal ešte poriadnu vetrovku, nepremokavé nohavice a gumáky, pretože tam dosť fuka. Presvedčil som ho, že na pobreží neberú, tak sme išli vybrať motorový čln. Potom som sa ho opýtal, čo má za auto - vyliezlo z neho, že dosť malé, čln by na ňom nemohol odviesť. Tak som mu predal ešte príves...
- A toto všetko ste predal človeku, ktorý si prišiel kúpiť jediný háčik na ryby!?
- Nie. On pôvodne prišiel kúpiť vložky pre svoju ženu. Tak som mu navrhol, že keď si teda cez víkend neužije, že by si mohol zájsť aspoň na ryby...
5 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

5 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

4 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Zákazník: Já bych rád věděl, proč se mi nezobrazuje číslo volaného.
Operátor: Velice se omlouvám, ale tohle řeší kolegové z hlasových služeb.
Zákazník: A kde jsem teď?
Operátor: Na technické podpoře internetového připojení.
Zákazník: Výborně! Já si objednával O2TV a rád bych věděl kdy to bude.
Operátor: Velice se omlouvám, ale tohle řeší kolegové z obchodního oddělení...
Zákazník: Tak to bych rád věděl, proč mi v Mozille nefunguje aktualizace.
Operátor: Je mi líto, ale tohle já neřeším, protože....
Zákazník: Ježíši! Vaší práci bych chtěl mít!
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

FB_IMG_1582193158690.jpg  
1 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

3 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
tel.jpg  
2 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať