Zavrieť

Porady

Myomy na maternici

Zdravím Vás, po preventívke mi lekár povedal, že mám dva myomy na maternici, kt. sa spojili dokopy a majú 3,5 cm . Chcem sa poradiť o skúsenosť či pomáhajú nejaké čaje, sedacie kúpele z bylín - má niekto skúsenosť ? Alebo rozmýšlam že si kúpim INDOL WOMAN? ďakujem vopred za skúsenosť a radu
4 komentárov     zbaliť
misoft Chceš radu? Od laika? Tu je! Vykašli sa ty na čajíčky, kúpeliky, mastičky a HYBAJ späť za lekárom, nech ON to riadne vyšetrí a navrhne liečbu a medikamenty.
Lebo rôznymi amatérkymi postupmi (babo raď) sa z myomu môže stať NÁDOR! A to len potom bude "sranda"!
Lucia Lafkova to musím zmeniť lekára, nakoľko nenavrhol žiadnu liečbu len operáciu čo zatiaľ nesúhlasím
misoft Asi to bude lepšie - zmeniť lekára. Lekár, ktorý ihneď navrhne invazívnu radikálnu liečbu a nenavrhne rôzne spôsoby - tak takého pusť k vode.
Mila123 koľko máš rokov?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

    Terezia13
    zrhnuté
    https://www.myom.sk/co-je-myom/
    alebo
    https://www.pluska.sk/izdravie/zensk...di-ako-ne.html
    dôležité je, nezanerdbať to, lekár by to mal sledovať, určite by som to konzultovala aj s iným gynekológom, aký má názor, ak ordinujúci lekár odporúča operáciu, zrejme má na to dôvod, vie zrejme posúdiť, či nehrozí väčší problém

    Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

    Jarka 1
    Porozprávaj sa ešte raz s lekárom. Nie vždy musí byť hneď oprerácia. Niekedy sa myom aj vstrebe. Ak bude súhlasiť, daj si čas nejaké 3 mesiace. Zatiaľ môžeš vyskúšať alternatívu a bylinky. Niekedy sa aj lekári rozchádzajú v názoroch.
    Lucia Lafkova ďakujem za názor, vyskúšam ešte bylinky, pekný deň
    lujza.j Ja by som si kupila ten Indol w...
    Príspevok zbalený
    spam

    Hlasovalo 4 pouzivatelov

    Užitočné (1)
    korela
    Komentár, nie odpoveď (1)
    Spam (2)
    -2

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.