Zavrieť

Porady

Dátum zostavenia účtovnej závierky

Chcem sa opýtať, je veľká chyba, keď som uviedla v účtovnej závierke nasledujúce údaje:
závierka k 31.12.2018 - to by bolo správne
zostavená dňa - 31.12.2018 - ?
schválená dňa - 15.3.2019
podaná dňa - 21.3.2019

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    a_je_to je offline (nepripojený) a_je_to

    a_je_to
    A čo by na tom malo byť chybné ? Ibaže zostavená bola nejako príliš rýchlo, keď ešte nebol ani výpis, ani zaúčtované mzdy, ani priznanie. Ale ani z toho sa nejak nerobí dráma, všetky úrady berú tieto dátumy v podobných prípadoch nejako povznesene. Čo ťa viedlo k napísaniu 31.12.2018 namiesto ozajstného dátumu zostavenia ? Spletenie pojmov ? Asi tak to úrady aj berú, zachovaj kľud.
    LilyRe Normálne neviem, ako sa mi to podarilo, je mi jasné, že DPH do 25.1., atď , asi som prepisovala dátum " 31.12.2018" - dátum ÚZ k : 31.12.2018 a prepísala som aj dátum zostavenia. Až keď som kontrolovala register ÚZ, som si všimla, aký dátum som uviedla. Roztržitosť, nepozornosť .... Radšej som znova všetko skontrolovala, ale našťastie som inú chybu neurobila. A ďakujem za odpoveď. Som trochu pokojnejšia, aj keď vyzerám ako trúba, ale čo už .

    Dátum zostavenia účtovnej závierky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.