Zavrieť

Porady

Podanie vykazu - podla §7

Magda89

Magda89 je offline (nepripojený) Magda89

Magda89
Dobrý deň, rada by som sa informovala..fakturujem ceskej firme sluzby (reklama, marketing)a mam povinnost podla § 7, podat kazde 3m vykaz...ale fakturujem aj inej (slovenskej ) spolocnosti- moja otazka znie: mam do vykazu zaradit len ceske faktury, ci vsetky kompletne ktore som fakturovala?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov
    Magda89 dakujem, takze len CZ ? ak to spravne chapem
    kn-alka jasné, že len zahraničie, predsa na to ten výkaz slúži

    Podanie vykazu - podla §7

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.