Zavrieť

Porady

Máte skúsenosti s CK Neckermann Raisen, alebo Öger tours?

Ahojte,
rád by som sa spýtal, akú máte skúsenosť s horeuvedenými cestovnými kanceláriami.
Chceme ísť na letnú dovolenku do Turecka a cez nemeckú CK je to výrazne lacnejšie.
Ďakujem
Naposledy upravil miselito : 30.04.19 at 16:59
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

    afrikánka
    Nemecke, rakuske CK
    Nielen lacnejsie, ale aj lepsie izby s vyhladom na more, celkovy dovolenkovy servis
    Nase a vychodne CK maju vzdy horsie "fleky", zato vyssie ceny...zrejme lacno nakupia a nam drahsie predaju
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft Oné: u nás sú tri kategórie. 1. Zabehaná a poctivá (buď už má vyhliadnuté destinácie a teda niekedy i dobré výhľady na more). Niekedy objednáva aj cez tie zahraničné. 2. Dlhšie na trhu lacné ubytovanie, ale za drahé peniaze - reklamácie sa neuznávajú. A posledná 3. Lacné, zoberú prachy, odošlú dovolenkára a odrazu - zmiznú a ty - dovolenkár - sa staraj ako sa dostaneš domov (lepší prípad), alebo dovolenkár po príchode zistí, že ani ubytovanie nemá, nieto ešte aj nejakú dovolenku.
    afrikánka Ale za izbu s vyhladom si priplatis, zatial co nemcur to ma normal v cene
    miselito Áno, afrikánka ma pravdu, výhľad na more je za príplatok. Ale na tom výhľade na more by som ani tak netrval, keďže zo skúsenosti viem, že na izbe sme sa zdržiavali minimálne. Našli sme si rezort Rixos Premium Tekirova. Museli sme si stanoviť o niečo vyššie nároky, hlavne čo sa jedla týka a určitého štandardu ubytovania, pretože chceme ísť s 2 ročnou dcérou.
    Zaujímalo ma hlavne, či sa tam neskrývajú nejaké veci, ktoré môžeme prehliadnuť, resp. na čo si dať pozor, pri cestovaní so zahraničnou CK.
    Ďakujem veľmi pekne za odpovede
    afrikánka Syn bol s detmi zopar krat v Turecku s nasou CK, all incluzive a spokojnost so vsetkym. Deti boli vsak vacsie, starsie. Vzdy mal iny rezort.
    Pokial ovladate nemcinu, aby ste sa v pripade nejakych problemov dohovorili s delegatom zajazdu, tak je vsetko ok.
    Dvojrocne? Chodia aj s mensimi, ale asi by som pouvazovala...mne sa to zda priskoro, vzhladom na vek dietatka. Zazitok z takejto dovolenky bude hlavne vas, takemu drobcovi staci aj nafukovaci bazenik s vodou.
    miselito No v nemčine sa dohovorím, resp. základné veci. Budem dúfať, že vie po anglicky. Ale nikdy sme delegáta nepotrebovali, na letisku nám povedal základné info a potom ho nebolo treba. Max. čo potrebujem vedieť je čas spiatočného transferu na letisko, ale to nám povedia aj na recepcii.
    A čo sa týka veku dieťaťa, vybrali sme Turecko, pretože to je cca 2,5 hodiny letu, viac sme nechceli.
      zbaliť

    Máte skúsenosti s CK Neckermann Raisen, alebo Öger tours?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.