Zavrieť

Porady

preplatená dovolenka odvody do SP

Zamestnankyna končí RD 11.3., 12.3. čerpaná dovolenka, 13.3. koniec PP, 60,5 preplatenej dovolenky, hrubá mzda 1446 eur a do SP mi spravilo odvod iba 3,01 eur, je to správne?
Naposledy upravil monikago : 13.05.19 at 19:02
10 komentárov     zbaliť
veronikasad nie je to správne. Ukončila si jej v SW RD ? Ktorým dňom si ju odhlásila zo SP ?
monikago odhlásená 13.3., ved to podla mna celá čiastka 1446 by mala byt vymeriavací základ a podla všetkeho je to vypočítané len za ten jeden den dovolenky, je to tak? lebo chuda, mi pisala, že jej vypočítali 6 eur na den podporu a teda z toho 50% a podla mna to nie je správne
veronikasad Bohužial, ak si jej neukončila v SP RD na RL FO a neprihlásila ju ako zamestnanca na obdobie čerpania dovolenky, tak výpočet je správny.
Xanti Nehnevaj sa, ale to Ti nebolo čudné aké odvody vyrátal soft? Ved ten rieši len to čo mu zadá ten čo sedí za PC.
A nie nejde celá čiastka do VZ, nakoľko per SP platí denný maximálny VZ v mesiaci marec suma 215,41e na den ,
teda odvody do SP mali byť hradené zo sumy 430,82e za dva dni.
monikago nie nehnevam sa, ale nebolo, nikde mi nevyhodilo chybu, takyto pripad som mala prvý krát a nakŕmili sme ho údajmi ako som vedela a určite nie naschvál a výkazy mi tiež nedali žiadnu chybu
veronikasad V akom mzdovom SW robíš ? Prihlásila si nanovo zamestnankyňu do SP od 11.3.?
veronikasad oprav si názov témy
veronikasad ak si ju odhlasovala 13.3., mala si jej vykázať dva dni dovolenky a zbytok preplatiť
veronikasad Skontroluj si prílohu mesačného výkazu aký VZ si vykázala pre poistenie v nezamestnanosti.
monikago Vďaka, zajtra to pozriem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    preplatená dovolenka odvody do SP

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.