Zavrieť

Porady

Magnetická rezonancia pod narkózou

Zdravím vás a žiadam???? o OBROVITÁÁÁNSKU pomoc …
Prosím vás som žena po vážnej auto-nehode, a trpím neskutočnými bolesťami tvárových nervov…, potrebujem MRI hllavy. Žiaľ nikde neviem nájsť MRI pod narkózou… Teda u malých detí to možné je, žiaľ nikde som henašla takúto možnosť aj u dospelých (
Dakujem Vám veľmi krásne za radu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Skus sa informovat na novom pracovisku v kosickej nemocnici v Saci. Ujo google pise ze robia MR aj s narkozou (neviem pridat z tabletu odkaz)
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    siSKA33 Jééjda ďakujem moc zo svojho ❤️
    Asi to budem musieť riešiť v KE ????, aj keď je to neskutočne ďalko cca 270km ????
    veronikasad Vygoogli si tu Sacu, maju tam nejaky novy otvoreny magnet, mozno ani narkozu nebudes potrebovat
    veronikasad Z vlastnej skusenosti, pokial sa len trochu da, skus zvladnut vysetrenie bez narkozy. Nie je to bolestivy zakrok ako kolonoskopia...
    buchač siSKA33 (Dnes 19:55) Jejda ďakujem moc zo svojho ❤️
    Asi to budem musieť riešiť v KE ????, aj keď je to neskutočne ďalko cca 3770km ????
    ========================
    Nemusíš do KE - Šaca...veď si ZAPLAŤ vyšetrenie tam, hen ďaleko ... asi 3770 km.

    P.S.:
    Ale to ty samozrejme nechceš...lebo tá pálka v zahraničí by bola drahšia, ako vyšetrenie samoplatbou plus doprava dohromady.
    siSKA33 Ups! Došlo k preklepu ????*♀️ nie 3770 km, ale 370 km
    siSKA33 veľmi pekne ĎAKUJEM ❤️, avšak nikde tam nevidím info o prispatí ????
      zbaliť

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Len tak na rýchlo, citácia z jednej českej stránky...

    " Co v případě, že trpím strachem z uzavřených prostorů (klaustrofobií)?

    V tomto případě je možné vyšetření provést za použití zklidňujících léků, v případě těžké klaustrofobie je možné vyšetření provést při celkovém uspání (narkóze) pod dohledem lékaře anesteziologa – tuto skutečnost je nutné náhlasit předem – je nutné vyšetření anesteziologem a domluvení termínu uspání a vyšetření. "

    Takže podobne to bude s vysokou pravdepodobnosťou a aj výsledkom na Slovensku.
    Na nete nie je proste vždy všetko, komplet info...a toto je dosť špecifická.
    Takže záver vidím v tom, že je potrebné sa informovať priamo na pracovisku...a že sa tam budeš musieť unúvať osobne, to ani nevravím...na objednanie cez telefón nejak neverím.
    Taktiež vyšetrenie pod narkózou niečo obnáša...viď v citácii o anestéze.
    siSKA33 Ďakujem Vám za Vašu odpoved, avšak netrpím klaustrofóbiou
    Mám len nekľudné telo spazmyy=kŕče …a obvolali sme dnes už cez 35 tel.čísel… žiaľ márne, preto sa obraciam o radu…
    buchač siSKA33 (Dnes 19:50) Ďakujem Vám za Vašu odpoved, avšak netrpím klaustrofóbiou
    =================
    Hm...to som teda asi fest naivný, keď som očakával, že ten link je potrebné nie iba čítať, ale aj pochopiť...

    Magnetická rezonancia pod narkózou

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.