Zavrieť

Porady

Stravné lístky

Dobrý deň prosím o radu. Uzatváram rok 2018 a na stravných lístkoch mi účtovne zostáva 6lístkov x 3,38e. Zamestnávateľ samozrejem tieto lístky fyzicky nemá. Ako ich mám dostať z účtovníctva? 527/213 - nedaňovo? alebo 513/213?
Ďakujem za rady.
4 komentárov     zbaliť
Mila123 prečo chýbajú? kde sú?
Sti_nulka hmm... to sa prave nevie. Mozno sa stratili, mozno nikomu viac vydali, mozno konatel spotreboval... Neda sa to uz vyzistiť.
Mila123 prenes do roku 2019, nechaj to doriešiť
ty budeš zodpovedná, za to, že si to tak zaúčtovala....
Sti_nulka Ale konatel to tak chce aby to v roku 2018 bolo uz vysporiadane. Je mu jedno akou formou. Klidne aj pripocitatelnou polozkou. Ja by som len chcela vediet ako by to bolo co najlepsie a spravne. 528/213 pripocitalna polozka? Ci nie? Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Vyber si, repre použitie SL 513/213 alebo manko 569/213. Ja by som dala manko.
    Sti_nulka Dakujeeem velmi pekne.

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Na konci roka traba spravit inventuru a zauctovat potom rozdiely z inventury - aj inventuru stravnych listkov.
    Sti_nulka No ved inventurou sa zistilo ze 6listkou chyba. Prosim ako to spravne zauctovat? Dakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.