Zavrieť

Porady

Bol mi hacknuty ucet na Fb

Dobry den, vcera vecer mi niekto hackol Fb pomocou SS7 a zmenil heslo. Zistila som to az o hodinu a zmenila si zase heslo. O par hodin neskor bol moj ucet zas napadnuty tym istym sposobom. Zase som si zmenila heslo a tentokrat zmazala svoje tel. cislo ktore som tam mala uvedene tak dufam ze sa to uz nebude opakovat. Mna by zaujímalo kto to mohol urobit a co tym sledoval? Ci to mohol byt nejaky robot co mi chce trebars ukradnut nejake osobne udaje a zneuzit alebo realna osoba ktora neviem co od toho sledovala. Fb mi oznamil ze počas jeho prihlasenia nevykonaval v mojom ucte ziadnu aktivitu. Zijem rok v Nemecku a ten niekto sa prihlasil z Ciernych Klacan, tam nikoho nepoznam a nikdy som tam nebola. Nie som nijak zaujimava osoba aby mal niekto zaujem ma spehovat a citat moje spravy. Neviem co si mam o tom mysliet a neviem ci sa mam citit ohrozena, hoci neviem ake informacie by mi z fb mohol ukradnut, nemam ho prepojeny s bankou a pod. Myslite ze ten clovek mohol byt naozaj z tych C. Klacan alebo si mohol aj zmenit IP. Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Bol mi hacknuty ucet na Fb

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.