Zavrieť

Porady

Mozem podovzdat paragraf a obden pn rykajucu sa toho isteho problemu?

Dobry den mozem sa spytat?lekar je povinny vystavit pn spetne ak so mal ten isty problem v priebehu 3dni?Napr. v stredu som bol na pohotovosti kde mi dali potvrdenie no v piatok som siel obvodnemu a ten mi dal pn.ale od piatku.som povinny si ju vypytat spetne miesto toho paragrafu?dakujem
3 komentárov     zbaliť
veronikasad Stvrtok si bol v praci?
Lojzo55 Pracujem na smeny a vo stvrtok som bol doma...mal som volno...
veronikasad Preco si išiel s dokladom z pohotovosti k obvodakovi az v piatok? Na pohotovosti si bol o kolkej? Mal si v tom case smenu? Lebo tam ti doklad o celodennom vysetreni urcite nedaju.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    tuto pozri pravidlá https://www.socpoist.sk/pravidla-uzn...opnosti/58432s
    Ale nezabúdaj, že o DPN rozhoduje lekár. Ak si mal od pohotovostného lekára správu, kde doporučuje DPN - tak bola taká možnosť, že aj spätne. Ale dosť neradi to robia - takže ak si sa hneď neozval, tak neviem, či sa mu bude chcieť opravovať.
    Ak ale máš na stredu potvrdenie o ošetrení (už neviem, koľko hodín tam máš?) a vo štvrtok voľno, tak nemusíš riešiť nič

    Mozem podovzdat paragraf a obden pn rykajucu sa toho isteho problemu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.