Zavrieť

Porady

Je vhodný materiál na pracovnú dosku v kuchyni omietka hrubá?

Robia nám kuchyňu, páči sa mi na pracovnú dosku aj zástenu vzorka s názvom omietka hrubá, ST 10 385. Má troška nerovný povrch a preto sa obávam, či nebude problém s čistením. Pekne to ukáže na obrázku . Máte niekto skúsenosti s takouto doskou v kuchyni? Budem rada za každú odpoveď a radu.
Naposledy upravil ivka70 : 27.05.19 at 08:38 Dôvod: preklep v nazve
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sosak je offline (nepripojený) sosak

    sosak
    Nuž keď chceš mať kuchyňu na ukazovanie, pretože na obrázku vyzerá pekne, a nebudeš v nej variť a pripravovať pokrmy, tak ten materiál je vhodný, pochvália ťa na sociálnych sieťach. V Amerike dokonca využívajú priestory rúry na pečenie na ukladanie svetríkov, aby využili priestor. / stravujú sa v reštauráciach/. Takýto povrch je nepraktický pre kuchyňu, kde sa bude variť pre vysokú drsnosť a tým pádom neudržateľnú čistotu.

    allgreen je offline (nepripojený) allgreen

    Ľudom j**e, nielen tu ale na celom svete ...viac allgreen
    Z vlastnej skúsenosti, viem že žena čistí vrúbkované skrinky zubnou kefkou, uz by si také nedala, len hladké. S doskou to bude asi obdobne, nie? Alebo ešte horšie tá sa špiní denne.

    vicktor je offline (nepripojený) vicktor

    ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
    Ked si predstavim ze kuchynska doska sa bezne dostane do styku s olejom, vajickom, horcicou, maslom, dzemom, krvavym masom, ... tak si neviem predstavit ako tie flaky ocistit.
    Naposledy upravil vicktor : 27.05.19 at 08:39

    Jana103 je offline (nepripojený) Jana103

    účtovníčka a mzdárka a niekedy mám pocit, že aj dievča pre všetko :) ...viac Jana103
    my máme presne túto pracovnú dosku a vôbec nemá nerovný povrch, s čistením nemám problém...takže za mňa môže byť

    Je vhodný materiál na pracovnú dosku v kuchyni omietka hrubá?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.