Zavrieť

Porady

Regrutacia

Vsade po mestach su reklamne putace na regrutaciu. Internetova stranka je vsak nefunkcna. Co taha ludi na vojnu ? Pamatam si, ze z 5 tried konciacich ZS sa prihlasili len 2 chlapci na vojensku skolu. Najhlupsi, s prospechom pod priemerom idiota. A z problematickych rodin. Asi preto isli na vojensku, lebo tam mali vsetko zadarmo. Ale nechapem terajsiu regrutaciu.
duves Možno to niekomu vyhovuje. V lokalitych, kde je problem zohnat zamestnanie. Čo je na tom čudné?
pavol54 ale môžeš ísť bojovať do Afganistanu, alebo hroziť z Litvy pästičkou Rusom
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

jslancik je offline (nepripojený) jslancik

bez servítky jslancik
tiež sa čudujem, čo je na tom čudné. sú rôzne povolania, vojak z povolania je jedno z nich. pri každom povolaní sa môžeme čudovať, že prečo to tí ľudia robia. lebo každé má svoje za a proti.

asi im vyhovuje zázemie, stabilita. nie najhorší plat. disciplína vyhovuje tiež. skorý odchod do dôchodku. veľký podiel pohybovej aktivity.
rizík to zas až toľko nemá. riziko ozbrojeného konfliktu, do ktorého by boli povolaní slovenskí vojaci, je minimálne. a trocha rizika k životu patrí. v zamestnaniach to každý zažívame, všade iným spôsobom, ale zažívame. osobne si myslím, že rizikovejšie povolanie oproti vojakom majú napr. vodiči z povolania, policajti, hasiči.

a ak si dieselturbo myslí, že iba na vojenčine sa "robí debil u lampasákov", tak to sa veľmi mýli. všade je hierarchia a všade sa zneužíva postavenie. keď sa ocitne jednoduchší jedinec v nadriadenom postavení, tak sa bude vyvršovať na podriadených všade. či už v Tescu, na stavbe, v pekárni, v škole, na daňovom úrade.

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.