Zavrieť

Porady

Veľa miesto vpravo vo Worde popri okraji, ako to odstrániť?

Kolegyňa mi otvorila dokument vo Worde 2007 a to čo je v prílohe sa mi objavilo. Este som sa s takýmto zobrazením nestretol. Nastavenia stránky je na A4, veľkosť stránky pri tlači je tiež A4, veľkosť strany je väčšia ako samotné pravítko. Okraje som skontroloval. Formát písma je Time New Roman 12, ale pri tlači je to akoby len font 9 a samozrejme všetko je menšie, sú veľké okraje. Čo je zle? Kde sa to dá nastaviť?

Budem rád keď niekto poradí. Vďaka Vlado
Naposledy upravil Richard : 05.06.19 at 13:36
Word problem zobrazenie.jpg  
PotPalo Keď v nastaveniach strany-papier-šírka zmeníš šírku ručne, čo to spraví? Zmení sa šírka papiera aj s pravítkom, alebo iba jedno z toho?
Chobot Ulož to ako nový dokument, nechaj pár prvých strán a zvyšné vymaž. Vymaž aj nejaké citlivé údaje a dokument sem prilož. To treba pozrieť naživo, nie takto teoretizovať.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    Mne napadlo iné - nie sú v dokumente pripojené nejaké komentáre a revízie, vtedy to môže takto vyzerať

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Mas tam niekde vlozeny komentar, pohladaj v celom dokumente....

    Pripadne chod do zalozky Revizia, Odstranit (rozklini) a daj odstranit vsetky komentare v dokumente.
    vladop1 Ahojte vďaka všetkým za pomoc, ale táto Ivkina a wilmina bola najlepšia, zabralo hneď. Ešte raz vďaka bolo to komentarmi. Vlado
    willma som rada, že sme sa trafili a pomohli

    vicktor je offline (nepripojený) vicktor

    ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
    "sú veľké okraje" - tak ich zmensi.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    vladop1 okraje su klasické 2,5 hore,dole, vpravo, dole a nevysvetluje to prečo tlačí menším fontom
    vicktor Rovnakym fontom napis porovnavaci (hociaky) text na dalsiu stranu a tiez v inom subore.
    Porovnaj velkosti.
    Zvacsi font v tabulke na 15 (18). Vyzera ako 12 (14) ?
    Otvoril som nahodny subor (od kolegu) a tam konci text pod 17,5 na pravitku. Co ti brani zmensit okraje?
    Tabulka je original robena vo Worde alebo prevzata z ineho softu?
    misoft Urob si zálohu dokumentu.
    Potom skús cez Ctrl+A označiť všetko a ZRUŠ formátovanie. Potom by sa šírka mala dať nastaviť. Pravdepodobne šírka oblasti textu sa prispôsobila práve šírke vloženej tabuľky.
    Tabuľka je vložený objekt a ten môžeš potom samostatne prispôsobiť.
    vicktor Mozno je tam nastavenie prisposobit tlac na jednu A4, takze vsetko je zmensene.
      zbaliť

    Veľa miesto vpravo vo Worde popri okraji, ako to odstrániť?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.