Zavrieť

Porady

Uplatnenie výšky PHM pri prenajatom dopravnom prostriedku v s.r.o.

Dobrý deň, manžel má v s.r.o. prenajatý osobný automobil na základe Zmluvy o prenájme dopravného prostriedku. Osobné auto mu slúži na jeho dopravu medzi odberateľmi. Z tejto činnosti má príjmy za služby. Môže si uplatniť výdavky za spotrebované PHM v plnej výške, vedie si aj knihu jázd. Ďakujem.
Naposledy upravil edúlik : 19.06.19 at 16:46
veronikasad Oprav si názov temy
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Sarlotka preco len 80% ?
    jakubzemko Myslim ze to je & 19 (2) l zdp ak sa nemylim, tak preto.
    Sarlotka no ja zastávam názor že je možné postupovat aj podla §19 ods 2 písm. l bod 1...
    jakubzemko No vsak to tam mam napisane ze bud do vysky pausalnych vydavkov alebo prepocet podla dokladu.
    Sarlotka aha prepac, zle som precitala
      zbaliť

    Uplatnenie výšky PHM pri prenajatom dopravnom prostriedku v s.r.o.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.