Zavrieť

Porady

Sieťka na okno proti hmyzu

Tomco33

Tomco33 je offline (nepripojený) Tomco33

Tomco33
Ahojte, viete mi niekto poradiť, kde sa dá kúpiť nejaká hustá sieťka na okno? Lebo čo máme, tak cez ňu v pohode dokážu prejsť menšie komáre, chrobáky a iná háveď
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
    Najlepšia odpoveď len pre registrovaných
    Porada je tu vďaka aktívnej spolupráci členov
    Registrovať
    korela Všimla som si, že pes prinášal na sebe do bytu komáre. Odvtedy, kým ho pustím dnu, v sezóne komárov prejdem po ňom rukami. Cez sieťky by nemali prejsť.
    ivka70

ivka70 je teraz online ivka70

ivka70
    Kdekolvek, kde predavaju naradie a kutilske potreby (OBI, Hornbach, Bauhaus a pod.) Chorbaky ti ale skor prejdu medzerami medzi sietkou a ramom okna, nie priamo cez siet.
    dmc

dmc je offline (nepripojený) dmc

dmc
    ja som hustu sietku kupoval v krabicke co vyraba firma Tesa. V baleni su 2-sietky - jedna je bezna proti komarom a druha ovela hustejsia je vraj proti pelu...... nedava sa na ram ....ale samolepiaca paska sa lepi na ram okna na druhej strane pasky je suchy zips na ktory sa sietka upevni a odstrihne. Podobna je naporiklad tu: https://www.prealergikov.sk/eshop/Siet-proti-pelu.html (nerobim reklamu - iba radim..ak treba-admin nech zmaze)
    lofr

lofr je offline (nepripojený) lofr

lofr
    Nevie niekto, kde zohnat co najlacnejsiu sietku? kolko to asi stoji? Za kolko sa to da zohnat najmenej? na take to uzke okno, nie stvorcove. (take co ma sirku asi 40 cm). Mozete hodit aj link ak viete dobru firmu.

Ide o to, ze jedna firma, kde to mali za 7 euro, ludia dali na facebook staznosti, zalozili page. Ze velmi zly pristup. Nechodili, nezdvihali telefon a tak. Ako si to potom nainstalujem? Ci najprv im musim dat presny rozmer okna? Ci ako to funguje.
    buchač Očuj...
    - ty nechceš poradiť...či ?
    - nepomýlil si si Poradu s Google ?
    - firmu dohodiť ?
    - tých 7€ (nehľadím na sťažnosti) je ti veľa ?

Nebolo by od veci, aby si sa sám realizoval...nakoľko len ty vieš, čo vlastne chceš...a už vidím tie hodené linky a ich okamžité znegovanie, nakoľko by sieťka nebola vyhovujúca.

Také kupovanie na diaľku je občas na trt. Cena poštovného je nie raz vyššia ako tovar samotný...na to nehľadíš ?

P.S.:
    S tým prsným rozmerom asi sranduješ..či ?
    Chobot Beriem, že si absolútne neznalý v danej veci, tak ti stručne poradím.

Sieťky môžu byť:

1. Pevné - tieto majú rám a uchytávajú sa takými háčikmy na rám okna. Tieto sa vyrábajú presne na mieru. Môžeš aj osobe - príde ti technik, zameria, vyrobí a dodá. Alebo sú internetové stránky, kde si ty zmeriaš otvor okna, napíšeš rozmery a sieťku ti pošlú.

2. jednorazové - neviem, ako ich presne nazvať, ale kupuješ ich v krabičke, kde je samolepiaca páska na rám a samotná sieťka. Môže mať rôzne rozmery, musíš kúpiť väčšiu, ako je tvoje okno. Pásku s úchytmi nalepíš na rám a na tú pásku prichytíš sieťku. Prevyšujúcu sieťku orežeš buď ostrým nožom alebo nožnicami. Takáto sieťka vydrží možno 2-5 rokov, potom treba dať novú.

Snáď máš v tom teraz viac jasno.

Sieťka na okno proti hmyzu

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.