Zavrieť

Porady

nove dvere a pes

Dobry den, neriesil niekto daku ochranu na vnutorne dvere proti skrabancom od psov. Ideme menit dvere a radi by sme sa opat vyhli aby spodok dveri nebol doskrabany ked si pes otvara labkou dvere. Idealne by bola daka priesvitna folia
9 komentárov     zbaliť
buchač Vyskúšaj teraz, pokiaľ máš ešte staré dvere...
Úspech zaručený.
https://www.polovnictvoterem.sk/resi...vede-300ml.jpg
kopretinka Nepotrebuje ľakať psa,potrebuje niečo na ochranu dverí.Čítaj ešte raz.
Smutné toto vysmievanie.
alaya1 Dvere nechavajte otvorene a nebude si ich labkou otvarat.
lujza.j Neviem...ale moj pes č.2 ale aj č.1...ked zatvorene dvere...tak zatvorene....ziadne pokusy o otvorenie...
korela Škrabance na dverách nám začal robiť až pes č. 6. Možno preto, lebo je zo všetkých najmenší a nevyskočí až na kľučku. Vnútorné predsieňové s výplňou skla nezničí, ani ma nezobudí v noci, horšie, ak sa dobýja dnu zvonka.
U susedov je to detto. Im vyskakuje do výšky, po zreparovaní dverí sú zasa tam kde predtým. Ja som za oplechovanie.
buchač ....na vnutorne dvere ....
--------------------------
korela (Dnes 19:23) Ja som za oplechovanie.
==================
Teda sa jedná o interiérové dvere, povedzme do izby.
No neviem, že ako by to vyzeralo...plech urvať do takej výšky, kde pes dosiahne...povedzme, že po kľučku.

Nebolo by lepšie ho odnaučiť od takýchto móresov ?
alaya1 To si si korela nemohla toho psa vycvicit?
korela buchač (Včera 19:55) ....na vnutorne dvere ....
--------------------------
korela (Dnes 19:23) Ja som za oplechovanie.
==================
Teda sa jedná o interiérové dvere, povedzme do izby.
No neviem, že ako by to vyzeralo...plech urvať do takej výšky, kde pes dosiahne...povedzme, že po kľučku.

Nebolo by lepšie ho odnaučiť od takýchto móresov ?
.................................................. ....................................
Nie je to až tak zlé. Netreba. Ide o int. dvere z väčšej predsiene do menšej vstupnej, načo by škrabala na izbové dvere, nemá to logiku.
Na oplechovanie som myslela vo všeobecnosti, záleží na type a materiáli dverí, všade by to neišlo. Plechy dostať v širokej farebnej a materiálovej škále, eloxované ...
Ako dobre, že prázdniny už končia. :-)
buchač korela (Dnes 00:36)
Nie je to až tak zlé. Netreba. Ide o int. dvere z väčšej predsiene do menšej vstupnej, načo by škrabala na izbové dvere, nemá to logiku.
======================
Ale ty vravíš asi ten svoj prípad...ja vravím vo všeobecnosti.
...a nie každý má predsieň do chodby a z nej do ďalšej predsiene, ktorá sa rozvetvuje do ďalších chodieb.

Veď si vezmi, dvaja sa zavrú do spálne a chcú sa venovať len sebe...a z druhej strany dverí sa ozýva škrabot na plech, či na niečo iné, ktoré vydáva nepríjemný zvuk...asi by bolo veľmi rýchlo po romantike...či ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Existuje sprej na odpudenie psov. Ma sluzit na znackovanie, ale moze fungovat aj na toto. Psa treba unavit , kupit mu interaktivne hracky, aby sa nenudil a neskrabal.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    ivka70 Pochybujem, sprej nefunguje ani na odpudenie psa zo zahonu, aj tu by si zvykol
    kopretinka Ten pes sa nenudí a neškriabe.Nepotrebuje odpudiť psa od dverí,potrebuje ochrániť dvere.To sú dve rôzne veci.Ten pes si tie dvere otvára,a oni mu chcú tú možnosť ponechať.Tak som to pochopila ja.
    loksik.lubos Ano mame psa maleho vzrastu a sem tam si labkou otvori dvere ktore su iba privrete a preto by rad pouzil daku tvrdenu foliu ktoru by chcel nalepit na miesto kde to osuchava
    kopretinka Ako už bolo písané,oplechovať,alebo dvierka pre psa,alebo plexisklo....
      zbaliť

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Foliu rozskriabe tiez, ak chces skutocnu ochranu, tak oplechovat.

    Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

    Terezia13
    je možné inštalovať aj takéto dvierka, pes to hravo zvládne a dvere ostanú celé - pochopiteľne, ak tie dvere nevedú niekde na ulicu a podobne, na dvere do dvora je to ideálne riešenie
    https://www.petpark.sk/blog/ako-si-v...vierka-pre-psa
    stránok ponúkajúcich montáž takýchto dvierok je na internete veľa, stačí vybrať
    Naposledy upravil Terezia13 : 15.07.19 at 19:05

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.