Zavrieť

Porady

Pneumatiky v pivničných priestoroch (kočikárni)

Dobrý deň, mal by som závažnú otázku, kam sa mám obrátiť keď sused má v pivničných priestoroch (kočíkárni) uskladnené pneumatiky? On má pneuservis a tieto pneumatiky si ako právničká osoba uskladnuje vo vyššie uvedených priestoroch a tých pneumatík je cca 100ks. Vieme s tým niečo urobiť?
5 komentárov     zbaliť
misoft Zvolajte schôdzu. V nej dajte požiadavku, aby si tie pneu, ktoré sú predmetom PODNIKANIA okamžite odstránil. Je to spoločný priestor a NIE JE určený ako sklad a na podnikanie. Alebo odstráni, alebo bude za ten priestor ostatným platiť nájomné.
Môžete tiež zavolať požiarnu ochranu - pneu (guma) v prípade požiaru sú bezpečnostným rizikom.
lujza.j Zas on
Miňo37 Všetko čo ste napísal sa stalo platí ročne 30€ ale dohoda neznela ze tam bude mat pneumatiky ktoré su pod mojim bytom a su hrozné riziko pre moje deti a správcovi som to uz viac krát hovoril a nic sa neudialo
buchač Hm...
- Silno, veľmi silno pochybujem, že by si nejaký podnikateľ položil do kočikárne toľko pneumatík.
Dôvody nemá význam špecifikovať.
- Silne, veľmi silne pochybujem, že do bežnej kočikárne v bežnom baráku panelákového typu vojde cca 100ks pneumatík
- Ale vôbec nejak nepochybujem, ba som skôr presvedčený, že ide o ďalšiu stupídnu otázku...
vicktor zabudol si na potrebu uliciek aby sa dostal k tym spravnym
pneumatiky sa skladuju len 4 na sebe, rozhodne nie 10
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    miňo, srandy bokom. tvoja otázka mala znieť úplne inak. čo z teba ešte postupne vytiahneme? pýtať sa máš na to, čo má v zmluve o prenájme uvedené. a to sa nepýtaj nás, ale tých, čo majú k zmluve prístup. prenajíma si určitý priestor. a ak z neho nie sú výslovne vylúčené pneumatiky, tak aký problém? hrozné riziko si kde vyhrabal? nie je jedno, či tam má 25 bytov uskladnených po 4 pneumatiky, a či tam má jeden uskladnených 100 pneumatík?

    Pneumatiky v pivničných priestoroch (kočikárni)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.