Zavrieť

Porady

parkovanie ikea

Da sa nechat tyzden auto pred avionom ci ikeou?
4 komentárov     zbaliť
Chobot ... a kam letíš?
eva00 ved to je jedno nie?
Chobot Hej, ja len tak, že kam sa chodí na dovolenku.
ivka70 z BA sa toto leto lieta do :Ateny, Burgas, Antalya, Rodos, Katania, Keffalinia, Heraklion, Hurghada, Izmir, Sofia, Skopje, Solun, Larnaka ... tak si vyber
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Da, ale tabule, ze ide o privatne parkovisko aj hodiny parkovania 8,00- 22,00 su tam a keby velmi chceli, tak ti ho mozu dat odtiahnut.

    Pri lete na dovolenku by som skor uvazovala o parkovani na ceste k AirCraft budove (cesta k Jump Arene) odbocka z Ivanskej cesty, tam popri ceste parkuju auta a je to peso na letisko 3-4 minuty. Je to rovnako nestrazene.

    Ak chces strazene parkovisko, tak si pozri parkovisko pred predajnou Sconto. Samozrejme, je platene. Ale lacnejsie ako parkovanie pred letiskom.
    vicktor Na kolko to vyjde za 2 tyzdne?
    Ci nebude lacnejsie zaparkovat kdesi na zakaze, zavolat odtahovku sam na seba a oni to auto odvezu na bezpecne parkovisko a postrazia.
    ivka70 zavisi od terminu a dostupnosti, videla som ponuku od 3,90 na den - predpokladam, ze odtah a pokuta vyjde drahsie

    vicktor je offline (nepripojený) vicktor

    ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
    Asi by som auto nechal na blizkom sidlisku pri Ikei.
    Na druhej strane si neviem predstavit ako by odstavene auto odtiahli z podzemnej garaze Avionu alebo poschodoveho garazhausu pri Ikei.

    kn-alka je teraz online kn-alka

    Jarka jméno mé :) kn-alka
    mimo témy:

    skús toto

    Ruský obchodník, obchodujúci vo Švajčiarsku príde do tamojšej banky s požiadavkou požičania peňazí peňazí na 1 rok.
    – Musím vás upozorniť, pane, že banka za to berie 3 percentá a majetok do zálohy…
    – Súhlasím. Do zálohy dávam môj nový Mercedes a požičiavam si sto dolárov.

    Úradník sa zadivil, no Švajčiaske banky si vážia klienta a tak bez slova pôžičku vybavili.
    O rok príde Rus do banky, vráti stovku s 3 dolármi úrokov, vezme Mercedes a chce odísť.

    Úradník nevydrží a spýta sa:
    – Prepáčte, pane, u nás si ľudia z celého sveta zvyknú požičiavať milióny dolárov! Povedzte, na čo vám bolo 100 dolárov?
    – Na nič! Viete, bol som rok doma v Rusku a kde by som tu našiel za 3 doláre na rok tak vynikajúce,
    strážené parkovisko pre môj Mercedes?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.