Zavrieť

Porady

Falšovanie podpisu

Mam otázku. Mam velke podozrenie, že advokát, mi pri vyuctovaní za právne služby , " vyúčtoval v roku 2016 za jeden úkon, " okrem iného... " čiastku 71.50 € + paušálny poplatok 8.58€. Mam dôvodne podozrenie, že tento úkon sa ani nekonal a podpis na tomto úkone nie je môj a podpis sfalšoval! Podal som na súd žalobu o vrátenie bezdôvodného obohatenia cca. sa jednalo o sumu 500€. Zaroveň som požiadal súd, aby dal spomínaný úkon, na overenie pravosti uvedeného podpisu, na uvedenom úkone písmo znalcovi ! V PRíPADE, že písmo znalec potvrdí moje tvrdenie,že tento podpis nie je môj, čiže je sfalšovaný, aké právne kroky môžem podniknúť? Čo hrozí Advokátovi za sfalšovanie podpisu? Vopred Vam ďakujem za odpoveď. Igor. poprosil, by som Vas,aby mi Vasa odpoved bola pokial je to mozne zaslana na môj uvedený imeil. Zostavam s pozdravom Igor
4 komentárov     zbaliť
kopretinka Tu sa nikomu na imeil nepíše.
demon111 kde najdem odpoved, som ti prvykrat...dakujem
kopretinka Ak ti niekto odpovie,tak tá odpoveď bude pod tvojou otázkou.
Oliwa Teraz Ti začalo chýbať 80 € z roku 2016? Ide Ti o peniaze alebo o toho advokáta? Myslíš, že to bola preňho suma hodná sfalšovania podpisu?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    neviem, či tomu dobre rozumiem, ale ty rozporuješ čiastku zhruba 80€? myslíš, že právnik je taký chudák, že kvôli pár drobným riskuje tak veľa?

    každopádne, potrebuješ nového právnika. aj keď pravdepodobne problém bude niekde inde. a keď popíšeš pri hľadaní právnika svoj problém, tak každý právnik s pudom sebazáchovy ťa nejak kultivovane odmietne.

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Ak si podal návrh na vykonanie znaleckého dokazovania znaleckým posudkom, súd ti možno vyhovie. Ale zaviaže ťa zaplatiť preddavok na trovy znaleckého dokazovania. Spravidla ide o sumu 400-2000 Eur. Takže keď ti príde uznesenie, že máš zaplatiť preddavok na trovy znaleckého dokazovania, trpko zaplačes. Ak ti ide o cca. 80 Eur.. Tvoje náklady na spor s tým právnikom ťa budú stáť mnohonásobne viac.. A takéto veci zaťažujú súdy.. Ja byť sudca, tak si ťa vezmem bokom, prefliaskam ťa za vytváranie absolútne ničotnej agendy a kopnem ťa do ... (Neprogajume násilie, ale niektorým keď nie je zhora dané, iné na nich neplatí). Čudujem sa ľuďom ako ty. Celý život premárnite čas takýmito nezmyslami.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    jslancik Juraj, to si ty? ako sa ti podarilo hacknúť profil tuto profesionala?
    kopretinka Aký Juraj?
    vicktor Vsetci vieme aky.
    buchač Hm....aký, aký...predsa ten dilino.

    Ale inak súhlasím s profíkom.
    Poniektorí sú schopní a ochotní súdiť sa...a pritom sudcovia nestíhajú riešiť oveľa vážnejšie prípady.
    jslancik a čo viac, nájdu sa týpkovia, čo systematicky zahlcujú súdy množstvom takýchto blbostí. spôsobom, ktorému sa musia kompetentní venovať. tomu sa vraví trollovanie na úrovni justície.
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.