Zavrieť

Porady

Reklamacia cajnika ktory poskrabal indukcnu platnu

Ahojte, co by ste robili vy? Mam uplne novy sporak ibdukcny, cena bola 500 e, je ozaj novy lebo byvame v dome tyzden, dnes som v obchode Orion kupila smaltovy cajnik, je vhodny na indukciu, pise to tam aj sme si to s predavackou overili, dala som cajnik na sporak a ten cajnik mi urobil 15 cm dlhy sram plus 3 male sramiky...ide ma drbnut ved smuha cez pol sporaku, na cajniku sme nasli taku mikro mini vypuklinku ktora ho poskrabala, cajnik idem zajtra vratit a chcem nazad peniaze, ale povedze mi mozem nejak vymahat aj nahradu skody za sporak? Predsa len bol drahy ako cert a novucicky...posraty cajnik bol tiez z tych drahsich v obchode stal 29 euro...co by ste robili vy?
No a teda skuste mi aj poradit ci ten skrabanec mozem nejak zjemnit resp ci moze taky skrabanec ovplyvnit kvalitu sporaka ( nie esteticky, ale funkcne) a este ci mate skusenost s nejakym ochrannym krytom na indukcny sporak, ak ano sem s nim, dakujem
Naposledy upravil modna.princezna : 28.07.19 at 11:01 Dôvod: Pridanie forky
4FFDAD56-5D1E-46D6-8DA5-6CA7C86C1EFB.jpeg  
6B7025DC-5741-452D-947B-5D2E3711F5FC.jpeg  
1/1
6 komentárov     zbaliť
misoft Hmmmm.... čajník poškriabal sporák... a reklamovať čajník? Ja by som skôr reklamoval ten sporák, lebo NEODOLAL obyčajnému čajníku.
A nazad peniaze? Nehnevaj sa - pošlú ťa, kade ľahšie (a ešte sa budú rehliť, že čo to za exotku tam prišla).
Ak niečo chceš reklamovať, preštuduj si zákon o ochrane spotrebiteľa.....
modna.princezna Ako som uz pisala cajnik ma zospodu ostru vypuklinu cize ta mi poskrabala sporak, pojdem ho vyreklamovat, ved neviem preco by som mala byt exotka, mam chybny tovar a chcem ho vratit... sporak chybny neni, varili sme na nom uz s inymi hrncami len tie neboli chybne
misoft Ale to reklamuj aj ten sporák! Sklokeramika by MALA ODOLAŤ bežnému používaniu aj kovových nádob. Pokiaľ tomu neodolala - tak je to nejaký šmejd.
modna.princezna Elektrolux, no neviem mozem skusit aj toto
veronikasad Tie biele fľaky za okrajom platne su co? Tiez od cajnika?
modna.princezna To je iba odraz svetla
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Ak mas doklad o nakupe, zober cajnik a fotografiu sporaku a chod do predajne spisat reklamaciu. Pozaduj aj nahradu za poskodeny sporak.
    Ak ti reklamaciu neuznaju, budes si musieť dat na vlastne náklady vypracovst znalecký posudok v štátnej skúšobni

    Reklamacia cajnika ktory poskrabal indukcnu platnu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.