Zavrieť

Porady

Nejde mi otvoriť messenger

Potrebovala by som pomoc.. Zabudla som email od messengeru ale heslo viem.. Aj prihlasovacie meno viem ale ukazuje mi že prihlasovacie meno nieje priradené k účtu... Mala som tam dosť dôležité informácie ktoré potrebujem späť... Ďakujem vopred za pomoc
Naposledy upravil ivka70 : 03.08.19 at 20:07
3 komentárov     zbaliť
kopretinka To keď ideš do mesengera,tak sa vždy prihlasuješ?A chodíš tam tak zriedkavo,že si zabudla údaje? Len sa pýtam,lebo ja ho tiež mám,a žiadny email to odo mňa nepýta........
Viki... Ja sa neprihlasujem vždy... Len keď som dala obnoviť továrenské nastavenia tak sa už neviem prihlásiť späť...
kopretinka Aaahaaaa,....a nie je tam nejaká možnosť,že neviem sa prihlásiť,tak požiadam o zaslanie údajov? Všade,kde sa registruješ,je taká možnosť...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Viki... Lenže ja nemám Facebook vytvorený... Iba samotný messenger
    ivka70 Tak si musis spemenut ako si si ho vytvorila.
    misoft No dievča - máš SMOLU! Messenger patrí pod FB. "Cukrová hora" (Zuckerberg) vyhadzoval niektoré účty, čistil FB a Messenger..... nemáš FB účet = nemáš Messenger.
    kopretinka Som nevedela,že mesenger može byť bez FB
    ivka70 Moze, aj ked pri registrovani to treba asi 4x potvrdit, ze ten FB skutocne nechces
      zbaliť

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    misoft (Dnes 10:28) No dievča - máš SMOLU! Messenger patrí pod FB. "Cukrová hora" (Zuckerberg) vyhadzoval niektoré účty, čistil FB a Messenger..... nemáš FB účet = nemáš Messenger.
    kopretinka (Dnes 11:09) Som nevedela,že mesenger može byť bez FB
    Nebláznite...veď to je stará vec už niekoľko rokov.

    https://touchit.sk/messenger-mozete-...rajinach/14665
    misoft To bolo PRED 4-ma rokmi!!!!!!!!
    Od tej doby sa mnohé zmenilo! Aj zakladanie účtov na FB, aj Messenger.
    buchač To, že to bolo pred 4 rokmi ešte neznamená, že Messenger bez FB neexistuje.
    https://play.google.com/store/apps/c...1ljJalzY&hl=sk

    Nejde mi otvoriť messenger

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.