Zavrieť

Porady

Následky pracovného úrazu

Anketa: následky prac. úrazu

Počet hlasujúcich
0. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • je to následok prac. úrazu?

    0 0%
  • ako postupovať smerom k zamestnávatelovi

    0 0%
  • na koho sa obrátiť -na právnika?

    0 0%
  • má zmysel zabojovať

    0 0%
V januári 2018 som mal pracovný úraz. Dvíhal som z meracieho prístroja obrobok/ asi 40 kg hriadeľ/ a ľudovo ma seklo v krížoch. Spísali sme papiere o prac. úraze. Obvodný lekár, roetgen. rehabilitácia ,10 procedúr. Mesiac marodky. Nástup do práce. Ćasom ma začal bolieť sedací sval na ľavom "cesnaku". Potom to prechádzalo do stehna a necítil som si prostredník na nohe.Vystrelovali mi bolesti do celej nohy. Teraz sa to zhoršilo. Veľká bolesť lýtka a v členku mi vytočilo chodidlo dovnútra. Moja chôdza je ako pri hemoparéze, Predkopávam, chodidlo mám vytočené dovnútra ,došľapujem na celé chodidlo,zakopávam o drobné nerovnosti. V júni 2019 som ostal na marodke s nohou,lebo som nevládal ísť do roboty. Dospelý chlap a kňučal som od bolesti. Obvodná lekárka,neurologička - vyšetrenie EMG .Výsledok ochrnutie nervov na ľavej nohe cez 40 percent. Necítim si prsty a nemôžem s nimi hýbať.
Obvodná lekárka ma tlačí na čiastočnú invalidnú.Magnetická rezonancia ukáže nutnosť operácie.Otázka tkvie v tomto: Ako mám postupovať ďalej, keď si myslím,že sú to následky pracovného úrazu
lujza.j Co to je časom...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Trewor je offline (nepripojený) Trewor

    Trewor
    Tak vidíte , že akú máte múdru obvodnú ako má málokto, mali by ste ju teda počúvnúť a poslať si žiadosť na sociálnu poisťovnu o invalidný dôchodok. Tá vás navedie. Ja si myslím, že lepšie to už s vami ani nebude. Čo narobíte, ani mladší už nebudete.

    Následky pracovného úrazu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.