Zavrieť

Porady

Výkaz do SP z Olympu

Nemali ste niekto podobný problém?: pri vygenerovaní súboru mesačného výkazu do SP mi SP výkaz stále vracia ako vrátený a v zozname chýb vypisuje 6 že vraj nevyplnených údajov a jeden chybný formát dátumu. Pri "amatérskom" nazretí do vygenerovaných súborov, ktoré som zasielala do SP sa mi však zdá, že tie údaje sú tam a sú zadané správne - neviem čo robím zle, poradíte niekto? (kros už samozrejme po 15.00 nepracuje !!!! ved načo)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

    žena - čo viac povedať treba :) ...viac luebchenko
    aha a zabudla by som - dnes mi končí termín poslania, takže by som to potrebovala súrne , vopred vdaka za radu, inak budem v oneskorení ...Mea culpa že až tak na poslednú chvíľu to robím, ale čo už. Dúfam že nie ste všetci na dovolenke

    luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

    žena - čo viac povedať treba :) ...viac luebchenko
    áno, sociálka mi ho stále "vracia" a píše že tam mám nevyplnené údaje! Pred posledným upgrade mi to nerobilo!!! (Teraz mám verziu 6.40)

    elPi je offline (nepripojený) elPi

    elPi
    Ja som posielal za júl ešte z verzie 6.33 a bolo to v poriadku. V 6.40-ke sú už zmeny platné od 1.8., či to neblbne preto.
    Alebo si tak rýchlo robila už augustové výplaty?

    ALDA je offline (nepripojený) ALDA

    stará mama, matka, manželka ALDA
    luebchenko
    aha a zabudla by som - dnes mi končí termín poslania, takže by som to potrebovala súrne , vopred vdaka za radu, inak budem v oneskorení ...Mea culpa že až tak na poslednú chvíľu to robím, ale čo už. Dúfam že nie ste všetci na dovolenke
    Lubka, Lubka, na poslednú chvíľu, nie si sama, ale ja mám MRP

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Ľubi, aj mne teraz napísalo, že neakceptovaný, vrátený....ale žiadne chyby mi neoznámilo. Na vytlačenom ale nemám IČZ Posielala som za august z verzie 6.4.
    Naposledy upravil Paula : 31.08.06 at 17:03

    luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

    žena - čo viac povedať treba :) ...viac luebchenko
    čo s tým budeme robiť pauli? Krosáci budú až v pondelok . Ja asi pošlem do SP ten vrátený a v pondelok to budem riešiť Helenka, MRP mi fakt nepomôže ? Ale na husacinu sa teším Tak vám všetkým prajem krásny predlžený víkend, potom dám vedieť kde bola chyba. čaute

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    luebchenko
    čo s tým budeme robiť pauli? Krosáci budú až v pondelok . Ja asi pošlem do SP ten vrátený a v pondelok to budem riešiť
    tak tak tak

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    Paula
    tak tak tak
    Došiel email, že je verzia 6.41, možno je to tam už opravené.
    Tak si to stiahnite dievčatá
    Pekný deň...

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Dík Janík za varovanie ...mňa mailik ešte neopáčil.

    Už ho máááám ale ....odoslať išlo, oznámilo mi, že nie je akceptované (chyby mi neavizovalo žiadne) a na tom odoslanom , čo som potom vytlačila ,chýba IČZ a aj suma PRFS (pritom Poistné a príspevky k úhrade je v správnej sume).
    Naposledy upravil Paula : 01.09.06 at 14:30

    luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

    žena - čo viac povedať treba :) ...viac luebchenko
    Takže - chyba lávky bola v tom, že som vo verzii 6.40 chcela robiť výplaty za 07/2006. Našťastie som tam v tej zabudnutej firme mala len 1 pracovníka, vyplnila som manuálne a je to! Ale vraj sa (čerstvá info z Krosu) nedá ani august zasielať zatiaľ elektronicky na SP (chyba je vraj na strane SP) a pôjde to až v stredu (6.9.2006) . Pre Poradu aktuálne podľa hot-line Krosu z Bratislavy Luebchenko

    Sony je offline (nepripojený) Sony

    ..... Sony
    luebchenko
    Takže - chyba lávky bola v tom, že som vo verzii 6.40 chcela robiť výplaty za 07/2006. Našťastie som tam v tej zabudnutej firme mala len 1 pracovníka, vyplnila som manuálne a je to! Ale vraj sa (čerstvá info z Krosu) nedá ani august zasielať zatiaľ elektronicky na SP (chyba je vraj na strane SP) a pôjde to až v stredu (6.9.2006) . Pre Poradu aktuálne podľa hot-line Krosu z Bratislavy Luebchenko
    Ďakujem Ti za čerstvé info.

    belanicka je offline (nepripojený) belanicka

    belanicka
    ale on presne ukaze tie chyby,treba opravit tie chybne udaje v tom mesiaci,za ktore robis mzdy,mne to robilo na zaciatku tiez,urcite su to iba banality.

    Ružena je offline (nepripojený) Ružena

    Ružena
    Prave som dokončila výplaty, v programe Olymp je všetko na výkaze do SP ok, ale v SP mi neakceptuje elektronický výkaz - samé chyby. Takže posielam poštou výkazy a keď to v SP dajú do poriadku, pošlem to tam elektronicky. Vraj majú problém so softom. Dufam, že to bude dobre a neprenahlim sa.

    petovsan je offline (nepripojený) petovsan

    petovsan
    Ak tlačíte výkazy pre SP do originálnych tlačív, sedia Vám riadky? Do predposlednej verzie som to mala o.k., ale od 6.41 mi to vôbec nepasuje, musím vypisovať ručne. Teraz neviem, či je chyba v novej verzii Olympu, alebo má Soc. poisťovňa zasa novo vytlačené výkazy a sú poposúvané okienka ???

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    petovsan
    Ak tlačíte výkazy pre SP do originálnych tlačív, sedia Vám riadky? Do predposlednej verzie som to mala o.k., ale od 6.41 mi to vôbec nepasuje, musím vypisovať ručne. Teraz neviem, či je chyba v novej verzii Olympu, alebo má Soc. poisťovňa zasa novo vytlačené výkazy a sú poposúvané okienka ???
    SP dala Krosu iné tlačivá než má SP na pobočkách. Pri najbližšom update to bude odstránené uistili v Krose.
    Pekný deň...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.