Zavrieť

Porady

STK a EK vykonaná oneskorene ale pred udelením pokuty.

Termín na vykonanie STK a EK som mal do 24.04.2019. Kontroly som vykonal oneskorene 14.06.2019, po návrate zo zahraničnej pracovnej cesty. 6.8. mi OÚ udelil pokuty s tým, že môžem 1/3 pokuty ak nechám urobiť prehliadky do 15 dní. Asi mi neostáva nič iné, len tie tretinové pokuty zaplatiť, ale treba to aj nejako OU oznámiť, že prehliadky sú dávno hotové?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Nie...nie je potrebné.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    vicktor Co nie je potrebne? Zaplatit alebo oznamit?
    buchač Asi mi neostáva nič iné, len tie tretinové pokuty zaplatiť, ale treba to aj nejako OU oznámiť, že prehliadky sú dávno hotové?
    ==================
    Asi mi neostáva nič iné, len tie tretinové pokuty zaplatiť, = konštatovanie.
    --------------------------
    ale treba to aj nejako OU oznámiť, že prehliadky sú dávno hotové? = otázka
    --------------------------
    Výsledok = moja odpoveď

    Rozumný pochopí, inému napovedz...


    P.S.:
    Nie dosť, že sa tu (na Porade) dávajú stupídne otázky...ale ešte aj slovenčinu tu budeme učiť, vety čítať a pochopiť interpunkčné znamienka ?
    vicktor No vidis, keby si hned napisal rozvitu vetu, nemusel si pisat uvahu a mrhat casom.
    buchač Keby som mrhal casom, tak by som sa rozpisal o svojej skúsenosti, nakoľko aj ja som zaplatil vypalne ... kuwa, za privesny vozik.
      zbaliť

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Kedze mienis zaplatit len tu jednu tretinu, ja by som im to oznamila, pisomne, s kopiou dokladov o vykonanych kontrolach.
    Pre istotu.

    STK a EK vykonaná oneskorene ale pred udelením pokuty.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.