Zavrieť

Porady

Oslobodenie od dane podľa § 30-33 zákona o DPH služby súvisiace so športom

amy788

amy788 je offline (nepripojený) amy788

amy788
Dobrý deň,
chcela by som sa spýtať, či došlá faktúra od dodávateľa zo SR, na ktorej je čiastka oslobodená od dane podľa § 30-33 zákona o DPH sa musí samozdaniť alebo sa táto čiastka uvedie vo voľnom základe dane, ktorý nevstupuje do KV DPH? Sme platcovia DPH.
Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Oslobodenie od dane podľa § 30-33 zákona o DPH služby súvisiace so športom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.