Zavrieť

Porady

OD KEDY MOŽEM JAZĎIŤ SÁM ?

Zdravím,

Chcel by som sa spýtať že keď som dokoncil autoskolu 30.5.2019 ale na prednej strane VP mi platí VP od 31.5.2019 a mal som 17 rokov a 18 som mal 21.08.2019 tak od kedy možem jazdiť bez spolujazdca ? od 30.8 alebo od 31.8 ? Ďakujem za odpovede
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    https://www.minv.sk/?tlacove-spravy&...sedemnastrocni
    Je tam niečo v tom zmysle - najmenej 3 mesiace. Takže od 31.5.2019 do 31.8. budú tri mesiace. Samostatne od 1.9.
    Inak - nedávno bola jedna havárka (i v telke to dávali) - štyria na to doplatili - dôvod? Mladý vodič, neskúsený - mal akurát čerstvý vodičák. A chcel sa ukázať ako frajer.
    Popin rozumiem pytal som sa len kvoli tomu ze by sa mi auto toho 30.8 hodilo a myslel som si ze mozem kedze autoskolu som dokoncil 30.5 a na druhej strane VP mam platnost B : 30.5.. preto tomu nerozumiem a chcel som sa uistit na nejakom fore, no a k tej havarke vsetci su iny ńemozte vsetkych mladych hadzat do jeneho vreca
    misoft Nepočítaj KALENDÁRNE dni! Rátaj mesiace podľa kalendára. 31.5. + 3 mesiace = 31.8. !!!! A 1.9. - tradá.... na voľnáska.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    od 30.8 alebo od 31.8 ?


    No ja teda neviem, ale ide o život ?...nie je to jedno ?...deň skôr alebo neskôr.

    Daj si sám otázku, respektíve ju polož tomu, kto doteraz pri tebe sedel :

    " Mám na to alebo nie ? "

    Iná otázka znie, že kde sa mieniš pohybovať...či v meste a či mimo neho....a nie je mesto ako mesto.
    ...atď, etc...

    OD KEDY MOŽEM JAZĎIŤ SÁM ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.