Zavrieť

Porady

Hmyz

Dobrý deň, už týždne nachádzam hmyz pri svetle ked ho necham v noci zapnute. Co by som povedala ze je normálne, ale sietky mame a vždy je to ten isty druh. Su to hnede splasnute bez kridelne chrobaciky. Celkom rýchlo vedia aj utekať. Neviete mi pomôcť?
21 komentárov     zbaliť
marjankaj Myslíš pochytať ich?
Lenka1305 Nie, myslím pomôcť s tým, čo by to mohlo byť aby som vedela, že či je to niečo odstrašujuce alebo proste hmyz ktory sa cez noc, neviem ako ked vie len liezť, dostáva na 4 poschodie baraku v ktorom bývam.
buchač pri svetle ked ho necham v noci zapnute.
Neviete mi pomôcť?
===================
Šak zhasni....
Lenka1305 Chápete, že sa bojim že ten hmyz je stále v dome a len vychádza takto v noci? A chcela by som vedieť, že aký hmyz to je aby som mala pokoj v duši.
misoft Lenka1305 (Dnes 11:58) Chápete, že sa bojim že ten hmyz je stále v dome..........................
---------------------------------------------------------
Zobie hmyz? Upír hmyz? Ebola?


Paranoja?
marjankaj A čo tak veľkosť? Alebo foto by nebolo?
Že by ploštice?
Lenka1305 Nemyslim si, ze su plostice a nie foto nemam. Lebo som čítala ze aj ked plostice nelietaju maju kridla. A toto pokiaľ viem nemalo nič.
marjankaj A to máš z počutia alebo si to aj videla?
Lenka1305 To mam z internetu. Chcete pomôcť alebo si len do ma udierať? ak by vas zaujímalo vraj taktiež nelezu po stenach a len sa tmolia na podlahe posteli atd.
marjankaj Tvoj popis je naozaj výstižný. Raz sa tmolia inokedy rýchlo behajú. A nohy majú? Písala si, že nemajú nič.
Lenka1305 Ešte nejaké užitočné poznámky nemáte? vy sa musíte hrozne nudiť. Nemajú nič som myslela na krídla a vy to dobre viete. A tmolia sa ale keď sa ich snažíte chytiť tak sa rozbehnú. What a surprise
marjankaj Ja mám doma mačku. A tiež sa rozbehne, keď ju chcem chytiť.
marjankaj Inak chrobáky majú krídla.
https://sk.wikipedia.org/wiki/Chrob%C3%A1ky
Lenka1305 Hmyz môže byt bezkridelny a okridleny ked ste uz taky biolog. A jedine co som povedala je že sa mi nezdalo, že by to malo hocijaké krídla a hlavne že to nelietalo.
sito "Celkom rýchlo vedia aj utekať." Tak už im len musíš vysvetliť kadiaľ a kam majú utekať.
avalik priloz k tomu hmyzu nieco na porovnanie velkost, urob fotku a priloz
Lenka1305 Hej budem musieť. No a ja by som rada im povedala že ich tam nechcem. Ale nachádzam ich znova a znova.
marjankaj Asi im to budeš musieť dať rozkazom.
avalik Jankooooo
marjankaj Valika môžem ja za to, že tak urputne bráni zverejniť ich identitu?
Terezia13 pomôže foto
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.