Zavrieť

Porady

Veľkoochod s elektronikou?

Vie mi niekto poradiť dodávateľov na elektroniku (mobily, notebooku, monitory, TV atď.)
4 komentárov     zbaliť
bodliak Napíš, ako dopadol dropshipping z Ciny a kafematy... lebo zatial som ziadneho tigra v tejto oblasti nezaregistroval, s to ani "vo vyske tvojich clenkov".
mosaicx Dropshipping mam nakoniec z Talianska a kavomaty aom prevadzkoval 2 roky a uz som ich predal dalej.
Nejaka dalsia otazka synku?
bodliak A ze si taky nekonkretny, ani link si nepridal, ze by sme si nieco objednali...
misoft Lebo aj tak by nič nedodal....
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa bodov

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

bodliak
Čína, Taiwan, Hongkong.
8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
mosaicx Super dodavatel. Dal som do googlu dodavatel elektroniky cina aj hong-kong ale nejak sa mi nepodarilo najst na nich kontakt.
misoft Pretože tam robia pre iných dodávateľov svetových značiek.... A pochybujem, že nejaké Sony, Huawei, Xiaomi, Panasonic.... budú sa zaoberať nejakým slovenským MINIpredajcom.
Aj AliExpres dodáva.... ak treba - dodá ťi aj desaťtisíce kusov, len či budeš potom vedieť zaplatiť clo a DPH za ten tovar.
mosaicx Ved ty ani nechapes co sa pytam.
Normalne velkosklad potrebujem pre eshop.
buchač mosaicx (Dnes 08:57) Super dodavatel. Dal som do googlu dodavatel elektroniky cina aj hong-kong ale nejak sa mi nepodarilo najst na nich kontakt.
==========================
SER na podnikanie, ak nevieš základné veci.

Že nepodarilo ??? ...a čo je potom toto ???
https://www.google.com/search?client...of+electronics
mosaicx To je tak, rovnaku otazku dam na zahranicny web napr reddit.com a vysledkom su linky a zoznamy dodavatelov od inych ludi.
Tu sa ozyvaju rozni polodementi s tomu zodpovedajucimi odpovedami.
“Ser na podnikanie” od niekoho co mi podnikatelsky nesiaha po clenky bolo tiez zabavne.
Ale kludne si tu takto vsetci navzajom dalej NEradte a piste namiesto toho zivnotne mudrosti no. Drzim vam vtom palce dalej.
Kedze nastastie vo vyspelych krajinach ziju aj ludia co nezistne poradia, dodavatelov v zahranici uz mam.
Na Slovensku si ich skusim teda najst inak kedze vidim ze zaostalost Slovenska zacina a konci v hlavach beznych ludi..
buchač Baila (Dnes 19:53) tak to buchaca nepravom urazas, ze POLOdement
===========================
Hlavne, že ty vyzeráš jak inteligent...
https://img.cncenter.cz/img/18/full/3000171_.jpg
misoft mosaicx (Včera 15:30) .................................................. ...kedze vidim ze zaostalost Slovenska zacina a konci v hlavach beznych ludi..
-------------------------------------------------------------------
Takže ty máš poradové číslo 00001?
mosaicx Nevtieraj sa uz.
  zbaliť

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
mosaicx (Dnes 15:30) To je tak, rovnaku otazku dam na zahranicny web napr reddit.com a vysledkom su linky a zoznamy dodavatelov od inych ludi.
Tu sa ozyvaju rozni polodementi s tomu zodpovedajucimi odpovedami.
Na Slovensku si ich skusim teda najst inak kedze vidim ze zaostalost Slovenska zacina a konci v hlavach beznych ludi..
===================
Polodementné odpovede ?
Dilino...ale čo by si očakával na dementnú otázku, respektíve požiadavku ?

Snáď neočakávaš, že ti tu bude niekto vyhľadávať dodávateľov, pripájať linky...či ?

...a že ti nejaké boli poskytnuté v zahraničí ? Tak to ti môžeme a nemusíme veriť.
Ja osobne neverím, nakoľko by si si neoponoval tým..." že sa ti nejak nepodarilo nájsť na nich kontakt."


P.S.:
Takých "podnikateľov" je na Slovensku hafo...kšeftujú (nie obchodujú) so všetkým, len aby robiť nemuseli.
Ono sa stačí pozrieť a jeden zdúpnie, s čím všetkým si už "obchodoval".
https://www.porada.sk/search.php?searchid=1663279&pp=
Kabelky, lieky, poisťovanie, hypotéky, kravaty, blog, reality, organizovanie súťaží, kávomat, pyrotechnika....dokonca si požadoval radu na obchádzanie zákona
https://www.porada.sk/t241751-vykazo...ml#post2534135


...a všade len pindáš, že nedostaneš odpoveď na tácke, ale niečo si musíš nájsť aj sám.
No šokantné...čo si dovoľujeme.
3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
mosaicx Ano podnikam s vela vecami a?
Ano cakam linky a priame odpovede, vase trapne zvyky zapajat sa a byt akoze zaujimavy a nahanat tu pocty odpovedi apod. trapnosti ma nezaujimaju.
Ano je na slovensku podnikatelov hafo a?
Zavidis alebo co mi tu teraz chces za to plackat? Ked mas nejaku smiesnu pouckovu predstavu o podnikani, tvoj problem.
Hlavne ja som o tvoje reakcie a odpovede nestal tak neviem na co sa tu vtieras teraz?
A moja odpoved ze som nenasiel bol sarkazmus ale to je na primitivov tu uz prilis ako vidim
Prosim ta nevtieraj sa do kazdej otazky ked nemas o danej tematike ani paru, dakujem papa
mosaicx Primitiv sa pise s makkymi -i- moja.
Po druhe, pisem a ocakavam odpovede k veci, nie primitivne reakcie ako je aj tvoja.
Po tretie neotravuj, bud mas nieco k veci alebo papa.
bettylou
  zbaliť
mosaicx Dik, alibabu pouzivam bezne ale skor mi islo o velkoobchody na SVK.

Veľkoochod s elektronikou?

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.