Zavrieť

Porady

Vratenie tovaru do CR

Objednala som si elektroniku z CR a potrebujem ju co najlacnejsie vratit spät do internetoveho obchodu v CR. Mate skusenosti s nejakym lacnym dopravcom ?
buchač Čo je to " lacný "...???
Nofaka lacny je stupidny
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

Gofrej je offline (nepripojený) Gofrej

Gofrej
    To je jediny problem internetoveho obchodu. Balicek z Ciny pride zadarmo, no postovne spät do Ciny je radovo desiatky €. Balicky do 1kg je mozne posielat ako list, pokial sucet troch stran neprevysi 90 cm. Postovne do Ceska cez Slovensku postu je potom 1 € do 50 g, 1,30 € do 100 g, 3 € do 500 g a 6,5 € do 1 kg. Nizsie ceny neponuka ziadny iny dorucovatel

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

ivka70
    Ak mas v dosahu, vybehni na prvu postu za hranicami v CR alebo poziadaj niekoho, kto tam pravidelne chodi, aby ti to poslal z CR.
    12 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Nofaka Pre 1,30 € / balicek ma 80 g / sa mi to z Presova neoplati
    ivka70 Aj z Presova chodi do CR pracovat kopec ludi.

80g balicek mozes poslat aj Slovenskou postou, to zasa nebude take drahe ....
    Nofaka Podla komentara vyssie to Slovenskou postou stoji 1,30 €. Tak nebudem niekoho otravovat, aby chodil s mojim balickom do Ciech na postu
    ivka70 tak podla zadania nebolo jasne, o aky velky balik ide, je zvlastne hladat pri 80g balicku lacneho dopravcu
    Nofaka co je na tom zvlastne ? za 80 g balicek chcu ini dopravcovia cez 10 €
    ivka70 Lebo take male balicky sa inou dopravou ako postou neoplatia ani v ramci SR, nieto este do zahranicia.....
    Nofaka ako "balicek" to slovenskou postou stoji 9 €
    ivka70 Stale menej ako viac ako 10 €
    Nofaka Zasielkovna 2,40 €
    kopretinka Tovar stál 1,30????? A to chceš kvôli takej smiešnej sume vrátiť?Tak to budeš mať lacnejšie nevracať.
    Nofaka kopretinka (Dnes 10:08) Tovar stál 1,30????? A to chceš kvôli takej smiešnej sume vrátiť?Tak to budeš mať lacnejšie nevracať.
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    Boze, to su rady. 1,30 € stoji postovne do Ceska
    misoft 80g hmotnosť? A chceš to čo najlacnejšie?
    Tak tu máš alternatívu:
    https://www.postoveholuby.sk/assets/...chph-holub.png

zbaliť

Vratenie tovaru do CR

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.