Zavrieť

Porady

zaúčtovanie bloku z nákupov ak v pokladnici nie sú peniaze

prosím vás ako zaúčtovať blok a odpočítať dph, ak v pokladni nie sú peniaze???
môžem cez interný doklad 501,343/365? ďakujem
6 komentárov     zbaliť
marjankaj No mne, keď nemám peniaze, tak nikto nechce predať.
Žabinka ani tebe? no to sme dopadli..
Tweety Janko ale on mal, doma rozbil prasiatko. To firma nemá na to, aby mu to preplatila. Tak jej musí požičať.
marjankaj No aj Slota to raz vysvetľoval:
Pán Slota, odkiaľ beriete toľko peňazí?
Z nočného stolíka.
A kto ich tam dáva?
No moja žena.
A odkiaľ ich má vaša žena?
No odo mňa.
A odkiaľ ich máte vy?
No z nočného stolíka.
Mila123 alebo neskôr, s tým, že ti neskoro predložil na zúčtovanie, (vtedy keď bude pokladňa plná peňazí)
marjankaj (vtedy keď bude pokladňa plná peňazí)
To bude niekedy na svatého Dindy
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mondes je offline (nepripojený) mondes

    mondes
    Áno. Len potom je potrebné vypracovať zmluvu o pôžičke.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    yvica to ja všetko viem, čo sa píše hore, ale konateľov nezaujímajú také veci, proste je to bežná prax.
    nájdem niekde vzor na takú zmluvu? a ešte ak robím cesťák, tak príjmový doklad na úhradu faktúry, ktorá je vystavená na firmu a zaúčtovaná, tiež nemám ako zaplatiť z pokladne, môžem dať, že to uhradil konateľ zo svojich - 512/355 a keď budú peniaze vyplatím z pokladne alebo z účtu ?
    ď
    mondes Áno, ale ak ide o konateľa, tak 365, nie?
    yvica ano 355 dávam ak nie je dostatok peňazí cez ID alebo ak je platené kartou a 365 ak hradí zo svojich peňazí. môže byť? ď
      zbaliť

    martinez je offline (nepripojený) martinez

    martinez
    Kvoli nejakemu bloku by som to nekomplikoval a vobec by som na take srandovne sumy nerobil zmluvu o pozicke... ak ten blok doniesol spolocnik, tak by som to zauctoval tak ako pises vyssie, t.j. 501,343/365 a vymalovane.. ak budu niekedy peniaze v pokladnici, preplatis mu to 365/211.. ak peniaze v pokladnici nebudu a bude si narokovat refundaciu, tak mu to zaplatis na jeho bankovy ucet bezhotovostne 365/221... ak si medzitym vybral nejake peniaze z banky, ktore su zauctovane 355/221 a su nevyuctovane, tak mu to mozes zapocitat 365/355...
    yvica ano, tak to robím, ďakujem
    ide mi len o to, že keď nie sú v pokl. peniaze a vychádza vysoká dph, tak aby sa dala odpočítať, čiže cez ID. dík

    zaúčtovanie bloku z nákupov ak v pokladnici nie sú peniaze

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.