Zavrieť

Porady

Zle preplatená dovolenka

Pekný večer, no zistila som dnes jeden taký problém. v roku 2017, resp. vo výplate 12/2016 som preplatila zamestnancovi 5 dni dovolenky nad rámec za rok 2015, bola to stará dovolenka (8 dní z r. 2015, t.j. 5 dni preplat., 3 prepadli), kt. si v r 2016 nestihol vyčerpať. nakoľko mal vtedy nárok iba na 20 dní, nemala som mu, ako som sa dočítala, preplatiť nad základnú výmeru 4 t. . Čo teraz? robiť sa akože nič....alebo? totižto k 30.9.19 u nás ten zamestnanec skončil pracovný pomer.
Naposledy upravil kampari : 11.10.19 at 17:54
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Podla mna uz teraz nic.
    Maximalne, co by sa dalo zmenit tych 5 dni dovolenky na cerpanie a mzdu za tych 5 dni vykazat ako odmenu.
    Tym by sa nezmenila hruba mzda, len hodiny odpracovane a cerpane na dovolenke, len rocny vykaz by bol trosku iny.
    Akurat by to ovplyvnilo priemer na 1.Q nasl. roka, to uz by sa riesit nedalo.
    kampari Dík, celý víkend rozmyšlam, čo...ale nechám to tak asi a uvidim, či na to niekto príde.
    Dáša_ kašli na to

    Zle preplatená dovolenka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.