Zavrieť

Porady

Je zamestnanec povinný oznámiť vopred dátum ukončenia PZ na dobu určitú?

Môže byť v pracovnej zmluve na dobu určitú uvedené, že je zamestnanec povinný oznámiť zamestnávateľovi najneskôr jeden mesiac vopred, kedy jeho pracovný pomer uplynie?

Podotázka - ak zamestnávateľa na túto skutočnosť zamestnanec včas neupovedomil, prechádza takáto zmluva na dobu neurčitú a ukončenie je možné iba uplynutím výpovednej doby?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    Ak je zmluva na dobu určitú - tak tam je dátum skončenia PP uvedeny. - či?
    čo ešte by mal zamestnanec zamestnávateľovi oznamovať??
    Ak je zamestnávateľ zábudlivý - nech si urobí uzol na vreckovke
    zze/2001-311/71
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Kaja333 Ja tiež myslím, že je to divná formulácia - v podstate mi to príde, že sa tým vyžaduje, aby bola v každom prípade dodržaná výpovedná doba. Len by ma zaujímalo, či to v zmluve vôbec môže byť takto uvedené.
    ivka70 Uvedene moze, len ako to chce zamestnavatel vymahat, ak PP skonci uplynutim doby urcitej, to netusim.
    Kaja333 Čiže je možné, že je to skôr apelačný bod zmluvy, aby zamestnanec dodržal výpovednú dobu, ale nemá žiadny právny základ? Pretože predpokladám, že ak by zamestnanec písomne neoznámil mesiac vopred, že mu končí zmluva a chcel by odísť, bude mu neskôr oznámené, že nedodržal oznamovaciu povinnosť a ak chce skutočne odísť, bude si zamestnávateľ uplatňovať finančnú kompenzáciu za nedodržanie výpovednej doby.
    ivka70 Na take nieco zamestnavatel nema ziadny pravny narok. Nejde o nedodrzanie vypovednej doby, kedze PP skonci dohodnutym datumom - dobou urcitou.

    Dalsia vec, ktoru by ktorykolvek pravnik napadol je, ze povinnost sa urcuje len zamestnancovi, preco nie aj zamestnavatelovi? V tom bode je tato zmluva jednostranne zaujata proti zamestnancovi .....

    Ale zasa, nic zamestnancovi nebrani pisomne taketo oznamenie
    urobit mesiac pred koncom PP. Nech si to da prevziat voci podpisu ...
      zbaliť

    vicktor je offline (nepripojený) vicktor

    ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac vicktor
    Vsak zamestnanec to "oznamil" v dostatocnom predstihu hned pri podpisani zmluvy.

    Skusim hadat zmysel problemu - zamestnavatel sa chce uistit ci naozaj konci, aby hladal noveho zamestnanca?

    Je zamestnanec povinný oznámiť vopred dátum ukončenia PZ na dobu určitú?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.