Zavrieť

Porady

mohol by som sa informovať ohľadom tovaru second hand.

Zdravím priatelia. Mám záujem otvoriť predajňu second hand. Viete mi niekto podať viac info ohľadom toho a taktiež kontakt na dodavateľa.
Za každú radu a informáciu Vám vopred ďakujem
8 komentárov     zbaliť
buchač Čááááu brácho.....

Všetko máme, všetko dáme.
Základné informácie = 500€
Vypracovanie podnikateľského zámeru = 2.500€
HACCP = 899€ .... teraz je akcia
Kontakty na dodávateľov = jeden kontakt 500€

Po zložení príslušnej čiastky VOPRED budú informácie odoslané do 3 mesiacov.

Pošlem číslo účtu ???
sani1986 ok ????
bodliak To nič, to je len taký miestny úbožiak, čo nemá čo robiť, ku každej téme sa musí vyjadiť, píše výsmešné príspevky a potom vulgárne nadáva. Lieči si tým svoj starecký komplex.
buchač bodliačik - chudáčik...iný menejžeráčik !

Ale šak mu pomôž chudáčikovi...vyhľadaj náležité zadarmo...respektíve za svoje dáta, za svoju elektrinu, nič svoj počítač...a budúci sekáčik si bude zatiaľ vajcia vyvaľovať...

Šun more, ty iný manager...to si z tej svojho zamestnania taký múdry ?
Že vydáš príkazy a zvyšok odmakajú iní ...a ty za ich prácu vezmeš odmeny ?

Kúúúwa, poznal som pár takých, a aj poznám...zvyčajne to boli hajzli a hovada, potiažmo kurwy.
Ty patríš do ktorej skupiny ???
bodliak Poslúž si, veď iné nevieš...
avalik sanil1986, nevšímaj si buchača ... on je poraďácka figúrka - Truhlik, všade bol, všetko videl
buchač Hlavne, že vy ste normálni...
ŠAK mu raďte...

...a ozaj...by som bol rád vidieť podnikateľa, ktorý poskytne kontakt na svojho dodávateľa pre konkurenciu...fakt zvedavý.
misoft V podstate - buchač má PRAVDU!!!!!!!
sani1986 totiž ani nemá snahu si vyhľadať potrebné a DOSTUPNÉ informácie sám (ergo nechce sa mu gúgliť) a preto hodí POŽIADAVKU sem, aby mu to Poraďáci našli a predložili ako na striebornom podnose.
O tomto PORADA nie je! Nie je to vyhľadávač, slúži na radenie, ak niekto už naozaj nevie, ako ďalej!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

avalik je offline (nepripojený) avalik

avalik
    - najprv zájdi na hygienu (RUVZ) tam ti povedia aké všetky povolenia budeš potrebovať,
    - ďalšia vec je živnosť - buď ako SZČO, alebo s.r.o. - na túto tému je x odborných článkov
    - vygooli si aj "otvorenie prevádzky"
    - nezabudni si nájsť aj účtovníka, tovar budeš dovážať zo zahraničia, tam je veľa povinností
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač
    avalik buchač, čo je také smiešne na mojej odpovedi?
    bodliak Dodávateľ na SK veľký zmysel nemá, ak berieš zo zdroja (zahraničie), tak sú to veľké množstvá, cena býva za kg / tonu a čím viac triedené, tým drahšie. Daj si vyhľadať napríklad "used clothing kg", preklikaj ... a uvidíš.
    buchač avalik (Dnes 22:51) buchač, čo je také smiešne na mojej odpovedi?
    =====================
    Smiešne, zaujímavé...alebo nazvime hociako.
    Zaujímavé je, že keď dvaja robia to isté, tak to nie je to isté.

Čiže inak (v podstate a obrazne) povedané ?
    Ak ja (niekto iný v nepriazni ostatných) dá na otázku odpoveď...že nájdi si na Google...tak to proste schytá...

Ak to isté urobí niekto iný, tak to je vynikajúca odpoveď až do het.

P.S.:
    ...a toho Truhlíka a aj figúrku si pre druhý krát odpusť.
    avalik evidentne mas problem s pochopenim textu, takze poradim aj tebe ... citaj, viacktrat moju odpoved a pomaly ... mozno pocopis, ze tam nie je "vygoogli si vsetko" + osocovanie a znevazovanie pytajuceho sa

PS: truhlik budes vzdy, ak uverejnis truhlikovsku odpoved/komentar ... mas to v svojej moci
    buchač Ty máš evidentne pochopiť celok ako taký !

Opýtam sa...kde znevažujem a osočujem pýtajúceho ?
    Kuwa... a to si kde nabrala ?

P.S.:
    Oki...tak budem za toho truhlíka...
    Kvôli nejakej extra onej nebudem meniť názory a postoje....to neexistuje.
    Na to sú tu iní hajzli (napr. podliak)...alebo magori, čo im z tých čísel už fakt yebe.
    bodliak Poslúž si, uľav svojmu zakomplexovanému chorému egu ... Spomínaš tu "hajzlov, hovada a kurwy", a asi iných nepoznáš, žil si len s takými.
      zbaliť

mohol by som sa informovať ohľadom tovaru second hand.

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.