Zavrieť

Porady

Po aktualizácii NVIDIA mi nejde zvuk

Po aktualizácii NVIDIA ovládačov gafickej karty mi nejde zvuk. Musím po každom štarte PC vypnúť nastavenie digitálneho zvuku na paneli NVIDIA (obrázok) a až potom mi ide zvuk cez reproduktory monitora.
Pred tým mi to fungovalo bez problémov. Mám GeForce GTX 745, W7 64b
Problem zvuk.JPG  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sthruskahe je offline (nepripojený) sthruskahe

    sthruskahe
    Veľmi často W pri update nahodí vlastné MS ovládače a ... Hoď na stránku výrobcu a tam si stiahni originálny ovládač. Odinštaluj a odstráň existujúce. Až potom inštaluj originálny.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    BENZ30 Mne to urobilo potom co som si od nvidia stiahol original ovladace a tie naistaloval.
    Teda ked to urobim znova tak sa nic nezmeni
    mirko70 Ahoj,pozeram,že na snímke nie je predvolený speaker. Nastav ho ako predvolený . Ak ti dovtedy fungovalo všetko ok bolo zbytočné aktualizovať ovládače.
    BENZ30 Ako som pisal neda sa to predvolit.
    Aktualizuje sa to automaticky, ked pride novy ovladac nvidia
    sthruskahe Trochu som sa informoval ohľadom toho a bolo mi povedané:
    1) Pre PC a NB sú rozdielne ovládače
    2) Pri NB sú problémy
    Viac k tomu nemám.
      zbaliť
    8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    BENZ30 Aj nad tym som rozmyslal, ale s tym sa mi stratia ine data
    sthruskahe Prečo by sa mali stratiť? Veď si ich najprv zálohuj.
    misoft Dáta sa nestratia. Stratí sa len to, čo sa inštalovalo po vytvorenom bode obnovy. Ale samotné dáta zostanú. Nemýľ si to s tzv. výrobnými nastaveniami = reinštalácia OS.
    BENZ30 Presne tak som to myslel
    PotPalo Dáta sa stratia, hlavne tie uložené na ploche, a nainštalované programy sa neodstránia. Vlastná skúsenosť. Bod obnovy je na exkrement.
    misoft A preto na plochu NEPATRIA rôzne súbory - na to si treba vyčleniť vlastný adresár. A programy, ktoré sú na inom disku - tiež nie, ale nastavenia sa zmenia, stratí sa "cesta" k nim. Všetko je v registroch.
    BENZ30 Ine ovladace zmeny v systeme nastaveniech a podobne. Uz je to nejaky cas co trva tento problem
    Ferdosondo Dáta sa nestratia. Robil som to už veľakrát. Zmenia sa len nastavenia ovládačov, programov... Neboj sa toho je to ľahké
      zbaliť

    Po aktualizácii NVIDIA mi nejde zvuk

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.