Zavrieť

Porady

Daňový bonus po skončení RD

Dobrý deň, rada by som sa opýtala, či mám nárok po skončení RD po nástupe do práce na uplatnenie daňového bonusu? Počas MD ani RD som nepracovala.
Ďakujem.
3 komentárov     zbaliť
veronikasad Kedy si nastúpila do prace a aky prijem do konca toka 2019 si dosiahla?
Matves Dobry den, este som nenastupila do práce, plánujem nastúpiť od marca, v roku 2019 som mala príjem len rodičovský príspevok + orídavok na dieťa - 2x (spolu 269 €), mám dve deti 3 a 5 rokov....znamená to, že najprv musím dosiahnuť príjem 3480 € v tomto roku, ked uz budem spat v praci, teda 6 x minimalna mzda, az potom mozem ziadat DB alebo ho mozem ziadat az v roku 2021 za rok 2020?
Dakujem.
veronikasad Preco nepoberal daňový nonus na deti pocas tvojej MD a RD otec dieťaťa?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    pre nárok na DB je treba splniť podmienky - dôležítá je aj zákonom stanovená výška príjmu. Ak splníš a požiadaš - dostaneš
    kuk zze/2003-595/33

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Za rok 2019 ti narok na danovy bonus nevznikne. Ked ukoncis rodicovsku dovolenku a nastupis do prace (ukoncenie RD treba oznámiť zamestnávateľovi pisomne mesiac vopred), podpis zmenu vo Vyhlaseni k zdanovaniu príjmov a poziadaj o mesacnu vyplatu danoveho bonusu. Zamestnávateľovi treba doručiť rodne listy deti.Ak tvoj mesačný hruby príjem dosiahne aspon polovicu mesacnej minimalnej mzdy, nárok na DB v danom mesiaci ti vznikne.

    DB za mesiac januar, februar 2020 ti bude doplateny až v rocnom zuctovani dane za rok 2020 (zaciatkom roka 2021), za predpokladu, ze tvoj rocny príjem dosiahne aspon 6-nasobok minimálnej mzdy (3480€)

    Ak si mala opakovany pôrod, informuj sa u zamestnavatela na zostatok dovolenky, narok ti vznikol aj pocas materskej dovolenky s druhym dieťaťom. Dovolenku si môžeš cerpat aj pred nastupom do zamestnania, v subehu s rodičovským príspevkom. Nahrada mzdy za dovolenku sa tiež počíta do limitu pre narok na danovy bonus.
    Naposledy upravil veronikasad : 04.01.20 at 09:20
    10 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Matves Dakujem velmi pekne (ohladne rad DB)....co sa tyka naroku na dovolenku, som v jednani s nasou mzdarkou, ale bude to boj, nakolko ma neustale presviedca, ze dovolenka sa mi neustale skracuje aj pocas doby, ked som mala narok 0, lebo som bola cely rok na RD, tak aj za tieto obdobia mi krati dovolenku podla vzoru o 1/12...

    r. 2014 - nárok na dovolenku za kalend.rok - krátenie z titulu PN o 3/12 - 142 dni na PN - nárok 9/12 = 19 dní (nastup na PN od 8.1.2014 do 30.7.2014, od 31.7. do 31.12.2014 MD)

    r.2015 - MD trvala 60 prac.dní1.1.2015 - 25.3.2015 - vznik nároku na dovolenku za kal.rok - RD trvala 201 prac.dní - neviem ci sa aj tu rataju aj sviatky - krátenie o 6/12 = 12,5 dňa????....to som si nie ista

    r.2016 - nárok na dovolenku nevznikol

    r.2017 - RD bola menej ako 100 prac.dní - celá dovolenku = 30 dní....MD od 26.3.2017 do 18.11.2017...dovrsenie 33 roku zivota - praca vo verejnom zaujme

    r.2018 - nárok na dovolenku nevznikol

    r.2019 - nárok na dovolenku nevznikol

    r.2020 - plati, ze po 60 dnoch mam narok na celu dovolenku. tj. aktualne 30 dni? na tento rok, nemozu mi ju kratiti....RD bude kratia v totmo roku ako 100 dni

    Je to takto spravne?
    Ako pisem, uvidme, co mi teraz odpise mzdova, ale posledne info, bol, ze tento vypocet spravny nie je podla nej....
    veronikasad Nechce sa mi to ju hladat, pozri este raz rok 2015, ci Md naozaj trvala 60 prac.dni, sviatky, ak su v pracovný den, sa pocitaju
    veronikasad K roku 2020, po odpracovani 60 dni, pocita sa aj cerpanie dovolenky, preto je dobre čerpať ju aj pred nástupom do práce, vznikne ti narok na dovolenku za kal.rok. Treba ale počítať s tym, že ak budeš v priebehu roka castejsie PN, tieto dni sa pripocitavaju k rod.dovolenke a ak ich bude spolu viac ako 100, na konci roka ti bude zamestnávateľ dovolenku kratit.
    Matves presne 60 dni so sviatkami za rok 2015 md
    veronikasad Za rok 2015 budeš mať ročný nárok krátený o 5/12 z titulu RD (RD trvala 200 prac.dní)
    Matves Este teda pre uplnu istotu:
    r. 2014....ked kratim dovolenku o 3/12 z 25 dni naroku na dovolenku....vyjde narok 18,75...zaokruhlujem nahor na 19?
    r. 2015...14,5 narok na dovolenku
    r. 2016 len RD, ziaden narok
    r. 2017....cela dovolenka 30 dni, RD bola menej ako 100 dni
    2018...bez naroku
    2019...bez naroku
    2020...teda podla okolnosti kratenie
    zatial teda....k dnu nastupu do prace mam starej dovolenky, ktora vznikla pocas MD a RD - 63,5....tu o jeden den menej, lebo 2014 som cerpala hned jeden den skor ako som nastupila PN. Je to spravne? Nemoze mi to teda kratit, tak ako som uviedla hore (ze mi to skracovala aj skracuje neustale z titulu, ze som bola napr. cely rok na RD, narok 0 a ona mi skracuje dovolenku z predchadzajucich rokov)?
    veronikasad Nerozumiem čo ti mzdarka krati. Z titulu RD je mozne kratit narok len v konkretnom roku, ked je na to dôvod. Kazdy rok sa posudzuje samostatne. Nech ti mzdarka podle narok po rokoch a od 1.2. poziadaj o čerpanie dovolenky v subehu s poberanim rod.prispevku. Mas jej vela, nestihnes ju celu vycerpat po nastupe do zamestnania
    Matves ano, doslova mi na to napisala toto:
    Dobrý deň,
    na začiatku roka (1.1.2018) ste mali nárok na dovolenku 94,5 dňa, ktorá vám vznikla
    pred nástupom na rodičovskú dovolenku.
    V tomto roku, keďže ste na rodičovskej a nepracujete tento nárok sa
    v zmysle zákonníka práce kráti a to:
    za prvých 100 pracovných dní o 1/12 t. j. 2,5 dňa a za každých ďalších nedopracovaných 21 dní o ďalšiu 1/12. Takže teraz aktuálne už k 1.11.2018
    máte krátenú dovolenku o 15 dní a nárok je 79,5 dňa. Ak do konca roka neodpracujete nič, tak dovolenka sa vám bude krátiť
    naďalej.
    Vlastne sa vám bude krátiť aj v budúcom roku (2019), kým nenastúpite do práce.

    takze naozaj nerozumiem tomu vysokemu cislu na zaciatku roka 2018, to tiez nie je spravne a takisto preco krati, co sa kratit ani nemoze...je to velmi smutne, zistujem, ze sa to pomaly skoro vsade rata velmi zle...
    Katy a R mala si tú dovolenku dať ako samostatnú otázku a nemiešať s DB!(je to neprehľadné)
    mzdárka je srandistka ... ona to asi počíta tak, že na začiatku roka vždy nahodí celý nárok - no a potom, keďže žiadny nárok nevznikol (vôbec nejde o krátenie) - tak ho aj celý odpočíta. (čiže +30 a mínus 30 za rok 2018).
    Urob - ako ti veronika radí - a uvidíš, že to nakoniec dobre spočíta (ZP nepustí)
    Matves Dakujem za vsetky informacie :-)
      zbaliť

    Daňový bonus po skončení RD

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.