Zavrieť

Porady

PN a viacero zamestnavatelov

Bola som v praci PN,ale mala som aj dohodu o prac.cinnosti u ineho zamestnavatela na 3 mesiace.PN a dohoda sa prekryvali, pricom dphoda bola na konzultacnu cinnost,co vzhladom aj na dane ochorenie mozem poskytovat.Mam matt pn vystavenu aj na druheho zamestnavatela s dohodou alebo to mozem nechat bezat?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    ak máš dohodu s pravidelným príjmom - tak tam platíš aj nemocenské poistenie - je tam nárok aj na dávku. Ja by som si dala vystaviť dve PNky .
    Ale píšeš v minulom čase - takže už je to zbytočné riešiť. Nemusíš si uplatniť dávku z obidvoch (vyznačíš to v tlačive!)- ale musíš dodržiavať liečebný režim. SP si to overuje aj u toho druhého zamestnávateľa.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    karka Prečo zbytočné riešiť? DR môže vystaviť druhú PN.
    Katy a R no podľa zadania už má PNku ukončenú ... a aj dohodu ... a už vidím, ako jej lekár spätne vypisuje tú druhú PNku (jedna vec je teória a druhá prax u konkrétneho lekára)
    karka Ja som taký prípad mala a dr. musel vypísať
      zbaliť

    PN a viacero zamestnavatelov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.