Zavrieť

Porady

Vyhľadanie PZP , alebo majiteľa vozidla podla ŠPZ.

Dnes som zaplatil na benzinke ročnú dialničnú e-znamku na osobné auto. Doma pozerám na bloček .. je tam chyba v ŠPZ. 50 eur v pr..... Zistím kdesi či také auto vôbec exituje ? Kedysi som mal takú adresu , kde po doplnení ŠPZ vyhľadalo u koho je auto poistené PZP. Nemáte ju niekto ? Prípadne udajú mi policajti majiteľa , že by som mu to skusil predať ? Uffff : -) Ja by som tu babu roztrhol.
Naposledy upravil comodo : 10.01.20 at 18:20
buchač Ja by som tu babu roztrhol.
=================
Hehehe...a seba pochváľ...
Ženská sa proste pomýlila, to sa môže stať každému...ale predsa si si mal/mohol skontrolovať tie údaje...či ?
comodo Nabudúce kúpim známku z domu na www. Človek za stále učí. Inak neviem prečo to nemajú ošetrené voči zbytočným chybám. To číslo , ktoré som zaplatil bol Mecedes ATEGO 1518L a teda asi ani nie je v kategórii pre znamku za 50 eur. Píšem že bol , lebo nedávno zmenil SPŽ a už má iné číslo. To číslo čo som zaplatil asi momentálne neexistuje.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    PZP na benzínke? nemyslíš eznámku?
    ak naozaj PZP, tak to sa predsa dá opraviť u poisťovateľa..
    https://www.skp.sk/#xl_xr_page_index
    ak ide o eznámku, tak to je tvoja povinnosť skontrolovať si zadané údaje.. pozri na stránke eznámky, či je možnosť opravy..
    https://eznamka.sk/sk/dialnicne-znam...-udajov-postup
    Naposledy upravil Žabinka : 10.01.20 at 18:35
    comodo Žabinka , opravil som to . DIK. Pán generál , som nejaký zmätený :- )

    Vyhľadanie PZP , alebo majiteľa vozidla podla ŠPZ.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.