Zavrieť

Porady

Absolventská prax a peniaze

Dobrý deň
Od 1.12.2019 som na absolventskej praxi, no je tu menší problém, lebo sme zabudli odniesť evidenciu dochádzky na Úrad práce do 10.1.2020, ale v ten deň sme to zaslali poštou, lebo sú tam len do 12:00 v Piatok na Úrade práce, pošta do 13:30 v Piatok, a kým skončím a dopravím sa tam (nemám vodičák a ani auto, som odkázaná na autobusy a vlaky, nemá ma kto odviezť, aby som to zaniesla, poobede mám hrozné spoje, musím aj prestupovať 1 krát). Je možné, že im to tam do Pondelka príde? hm? lebo mi aj volala tá Pani, čo to má na starosti, že do Pondelka by chcela, aby jej to prišlo, inak mi žiadne peniaze nevyplatí :/ a ja ich dosť potrebujem ???? Pritom som tam chodila každý deň, celý mesiac (teda okrem sviatkov a víkendov) dokonca som si aj nadrobila hodiny, keby náhodou prišlo nevoľno alebo by ma chytil silný astmatický záchvat (mávam teraz v zime problémy s dýchaním, takže inhalátor poruke vždy a všade a to robím dosť ťažkú prácu). Viete mi pomôcť, poradiť? A ešte niečo, kedy ich môžem očakávať?
veronikasad Nepomýlila si si dátum ? Dnes už je 14.1., namiesto zakladania témy na Porade si si to mohla overiť aspoň telefonicky priamo na UP
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Katy a R
    Nemám skúsenosť s touto dávkou - ale každá inštitúcia má termíny na doručovanie písomností, tiež uzávierky ... Ak máte doručiť do 10-teho, tak jednoducho treba dodržať - myslím, že ten pondelok už bol len jej dobrá vôľa
    Ak si to poslala 1. triedou a doporučene - tak to v pondelok bolo, aj keď možno len poobede? A vieš si sama sledovať zásielku podľa čísla
    Ak sa potrebné doklady nedoručia včas - tak zrejme to dostaneš až v ďalšom termíne.
    nuž a namiesto teba som pozrela .... https://www.upsvr.gov.sk/sluzby-zame...?page_id=12940
    takže hádam to bude OK - aj s rezervou
    Naposledy upravil Katy a R : 14.01.20 at 17:13

Absolventská prax a peniaze

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.