Zavrieť

Porady

plastové/drevené okná - skúsenosti s výrobcami na východe SR

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Ahojte východňare ... scela by som sa opýtať, aké máte konkrétne skúsenosti s výrobcami plastových/drevených okien na východe (lokalizácia: Košice a blízke okolie) ... potrebovala by som nejaké referencie na firmy (prístup k zákazníkovi, kvalita práce, rýchlosť dodávky, celková spokojnosť s firmou a pravdaže s oknami).

Za tipy vopred ďakovala


Skúste www.referencie.sk
Naposledy upravil Richard : 18.02.12 at 08:11
Usporiadat
jenny7 jenny7

jenny7 je offline (nepripojený) jenny7

Ahojte, má z Vás niekto skúsenosti s plastovými oknami z firmy Slovaktual?? Rozmýšlam, že si od tejto firmy dám vymeniť okná, tak som chcela vedieť, či ten,kto ich už má, je s nimi spokojný?? Ďakujem za príspevky, ahojte.
0 0
Aljok Aljok

Aljok je offline (nepripojený) Aljok

jenny7
Ahojte, má z Vás niekto skúsenosti s plastovými oknami z firmy Slovaktual?? Rozmýšlam, že si od tejto firmy dám vymeniť okná, tak som chcela vedieť, či ten,kto ich už má, je s nimi spokojný?? Ďakujem za príspevky, ahojte.
Mňa to tiež zaujíma. Rozmýšľame nad tou istou firmou.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Poradím Vám - ak chcete mať spätnú väzbu na firmy, začnite využívať www.cenoveponuky.sk

Môžete tam dať hodnotenie firmy, v prípade že s ňou zrealizujete obchod (stačí si zriadiť súťaž, vybrať naj. dodávateľa a potom ho aj ohodnotiť). Ak sa začne tento portál využívať tak ako sa má tak začne skutočne slúžiť všetkým a nájdete tam celú históriu hodnotenia firmy (firiem).
Len s tým treba začať .-)
0 0
katren 793 katren 793

katren 793 je offline (nepripojený) katren 793

Ninna
teda neviem aké máte informácie o údržbe drevených okien, ale s našimi farbami je údržba odporúčaná každé 2-3 roky. A pozostáva zo setu dvoch prípravkov a handričky. Na okná sa prípravok nanesie ako pri umývaní rámov. Nie klasika štetcom.
Ja by som chcela vedieť kde sa dá kúpiť prostriedok a ako sa volá , koľko stojí a ošetrenie euookien , kto mi poradí? Ďakujem.Liptov.
0 0
Janinkaaa Janinkaaa

Janinkaaa je offline (nepripojený) Janinkaaa

Nemenili niekomu plastové okná v zime ?
Môj manžel je proti tomu, aby sme si dali teraz v zime meniť okná. Stále tvrdí, že v lete sa majú robiť takéto veci, nakoľko vtedy materiál dobre schne a pod.
Ja mu vždy oponujem, že určite majú materiál, ktorý je dobrý aj v zime a dobre nám to urobia.
Nemáte takéto skúsennosti ?
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Janinka, no ja práve čakám na výmenu. Už tu mali byť, ale neviem kde je zádrhel. V pondelok ich pourgujem, potom dám vedieť ako som dopadla
0 0
Janinkaaa Janinkaaa

Janinkaaa je offline (nepripojený) Janinkaaa

Som zvedava Muška. Nám povedali, že najskôr by vedeli nám ich zrobiť pred Vianocami. A to už budú mrazy. Naozaj neviem, či to nenechať až na jar.
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Janinkaaa
Nemenili niekomu plastové okná v zime ?
Môj manžel je proti tomu, aby sme si dali teraz v zime meniť okná. Stále tvrdí, že v lete sa majú robiť takéto veci, nakoľko vtedy materiál dobre schne a pod.
Ja mu vždy oponujem, že určite majú materiál, ktorý je dobrý aj v zime a dobre nám to urobia.
Nemáte takéto skúsennosti ?
aj nam menili len teraz plastove okna, nie je uz v dnesnej dobe problem ked je zima, material je odolny len myslim ze zavisi od toho cim tie okna vypenuju, nakolko je odolny voci mrazu, lebo tam musi prebehnut proces vytvrdnutia peny, ale ako sme sa pytali, tak do -5 sa to moze kludne davat, nastastie este nemrzne tak sme spokojni

tak teraz som este nieco zistovala, plastove okna robia do -15 stupnov
ale aj montazna pena cize purpena musi byt do - 15 stupnov, takze vsetko by malo byt oki a nemusite sa bat ze to nieco spravi
Naposledy upravil camelfly : 11.11.06 at 15:34
0 0
jenny7 jenny7

jenny7 je offline (nepripojený) jenny7

nám to tiež tak vychádza, že okná budú meniť 2dec.týždeň, tiež sa mi vyjadrili tak, že neni problém,keď nebude moc mrznúť, myslím, že tí čo to montujú by určite nerobili, keď by vedeli, že by to časom robilo nejakú galibu. Keď nebudú moc veľké mrazy, tak cez deň by sa to malo v pohode stihnúť. Bude síce o niečo dlhšie schnúť tá pena, ale hovorili, že s tým nemajú problém. Takže už len veriť, že majú pravdu..ahojte, pekný deň.
0 0
bulnova bulnova

bulnova je offline (nepripojený) bulnova

Má niekto skúseností s oknami 5-komorový profil ALUPLAST IDEAL 4000 , kovanie
Siegenia - aubi od WIN-DOORS Prešov ? Majú výborné ceny a ja vlastne na bu-
dúci rok byt po ukončení RD predám.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Nám sa zase (rovnako ako keď sme bývali v činžáku) podarilo dať vy&mieňať okná v zime... zase drevené - teraz dávame meranti a nie smrek, ja som spokojná.. na dome robíme teraz druhú etapu cez f. SALAJ a na dodávku nemôžem krivého slova povedať.. môžem odporučiť. Sú spoľahliví, dá sa s nimi naozaj dohodnúť, viem však , že majú veľa zákazok hlavne v BA, ale i tak termíny dodržia.
0 0
Oľa Oľa

Oľa je offline (nepripojený) Oľa

Zuzana prosím nemôžeš napísať o akú firmu ide?
ďakujem
0 0
janporada janporada

janporada je offline (nepripojený) janporada

Mam skusenosti a vrelo mozem odporucat firmu Stolarstvo Anton Petrik. Kvalitne vyhotovenie, servis, primerana cena kvalite, atd. som velmi spokojny. Kontakt najdete na stranke antonpetrik.szm.sk.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Nič v zlom ale od Fa SALAJ som nedávno vydel riadne odfláknuté okná v TO .Miesto termo skiel jednoduché 3 mm sklo.pozor na to .
0 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

ahojte chcela by som poradit spolahlivu firmu - plastove okna v Trencine, na internete je toho biedne malo

dakujem
0 0
AdrianaA AdrianaA

AdrianaA je offline (nepripojený) AdrianaA

Ak ešte nemáš vybratého dodávaeľa, tak skús stránky
Máme od nich okná a sú dobré. Dokonca, keď sme ich potrebovali po roku nastaviť, tak stačilo zavolať a pišli nastaviť. Fakt odporúčam. Majú pobočky po celej SR.
Naposledy upravil Richard : 14.02.07 at 13:25
0 0
kertis kertis

kertis je offline (nepripojený) kertis

Aj mne robili v júli plastové okná a musím priznať,že som veľmi spokojný,s prístupom aj kvalitou,meškali asi týždeň,ale bez problémov mi dali zľavu.Počul som,že majú teraz nejaké problémy,lebo ich natiahol nejaký Poliak ale myslím si že sa z toho dostanú.A nepíšte do chatu ,že im chcete zámerne uškodiť,lebo je to dvojsečná zbraň,oni Vám uškodili a Vy ste na nich podali trestné oznámenie,Vy im uškodíte oni môžu urobiť to isté.Verím ,že sa vzchopia,lebo mám záruku na ich okná.
0 0
perta perta

perta je offline (nepripojený) perta

Keďže pracujem vo firme s oknami pridáme sa do tejto témy. Každý nadáva na polské okná ale ja si myslím, že nie všetky poľské okná sú zlé. a aj tak veľa firiem má poľké okná ale nepriznajú sa k tomu. My hovoríme pravdu a môj názor je taký že všetko je z číny alebo poľska a nič na to nezmeníme. Je tam proste lacná pracovná sila a preto sa to tým výrobcom v tých krajínách oplatí vyrábať. A ak má slovenská firma certifikát na poľské okná nevidím v tom žiaden problém. Stačí si len vypýtať od firmy nejaké referencie a popýtať sa tých ľúdí pre ktorých okná montovali či boli a či sú spokojný.
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

perta
Keďže pracujem vo firme s oknami pridáme sa do tejto témy. Každý nadáva na polské okná ale ja si myslím, že nie všetky poľské okná sú zlé. a aj tak veľa firiem má poľké okná ale nepriznajú sa k tomu. My hovoríme pravdu a môj názor je taký že všetko je z číny alebo poľska a nič na to nezmeníme. Je tam proste lacná pracovná sila a preto sa to tým výrobcom v tých krajínách oplatí vyrábať. A ak má slovenská firma certifikát na poľské okná nevidím v tom žiaden problém. Stačí si len vypýtať od firmy nejaké referencie a popýtať sa tých ľúdí pre ktorých okná montovali či boli a či sú spokojný.
Nemyslím si že v Poľsku je to o lacnej pracovnej sile. Je to aj o podmienkach pri výrobe. U nás vstupuje do ceny finálneho výrobku aj množstvo papierovej birokracie a iných vecí, ktoré musíte spĺňať pokiaľ chcete vyrábať legálne a s certifikátom. V Poľsku sú zákony benevolentné
0 0
joki joki

joki je offline (nepripojený) joki

Ja mám skúsenosť s fi. BOVAS, majú NC stroj na frézovanie drevených okien, robia aj pre veľké stav. firmy v značných objemoch, majú certifikát akosti, tiež sa dalo s nimi dohodnúť, tiež som uvažoval nad plastovým alebo dreveným oknom, ale drevo je drevo. Nie som predajca výrobcov drev. okien, som len obyčajný človek, ktorý nemá pár desiatok tisíc korún, len tak aby som ích vyhodil von oknom. Tie reklamné kampane - 5 komorové, 6 komorové, veď je to blbosť, len reklama. Aj nemci na to prišli, len ta ích technológia na plast. okná je teraz u nás, a tá musí na seba zarobiť, ááááá o tom to je ......
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať