Zavrieť

Porady

plastové/drevené okná - skúsenosti s výrobcami na východe SR

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Ahojte východňare ... scela by som sa opýtať, aké máte konkrétne skúsenosti s výrobcami plastových/drevených okien na východe (lokalizácia: Košice a blízke okolie) ... potrebovala by som nejaké referencie na firmy (prístup k zákazníkovi, kvalita práce, rýchlosť dodávky, celková spokojnosť s firmou a pravdaže s oknami).

Za tipy vopred ďakovala


Skúste www.referencie.sk
Naposledy upravil Richard : 18.02.12 at 08:11
Usporiadat
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

Skoro kazda firma ma zastupenia rozlozene po celom SK.
Mne okna robil Aluplast z Prievidze, ale objednaval som doma. Vybral som co som chcel, za cca 3 tyzdne boli hotove, dohodli sme sobotu a cely 3i byt spravili za cca 7-8 hodin. Vecer bolo aj upratane.
So vsetkymi oknami a balk. dverami som max. spokojny.
0 0
ootaznik ootaznik

ootaznik je offline (nepripojený) ootaznik

nejake referencie na okna a pristup, vratane kvality montaze od firiem Fores Group alebo Elitplus?
0 0
drakedodge drakedodge

drakedodge je offline (nepripojený) drakedodge

neodporucm firmu fores group, je to POLIAK, ktory sa tvari ako majster sveta, vsetko vie vsade bol, a robia pre neho 2 enschopny ludia, ktory nam odsrali cele okna, omietky krive, plesky neodrezane, vyhovaraju sa, ze oni to nemau v naplni prace a proste cele zle, nikdy viac !!
volal som sefa nech sa pride pozriet na robotu, tak sa iba vykrucal, ale ked trebalo peniaze tak to hned zalohu 200e zobral


NEODPORUCAM NIKOMU !!!! najhorsia firma v KE
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať