Zavrieť

Porady

Zaplatil som visou a mam maestro

Pri platbe kartou som zadal visu ale mám maestro. Budú mi účtované poplatky?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Pravdepodobne ani nie. Maximálne neprejde platba.
    Prečo?
    Maestro vlastní spoločnosť MasterCard a je ich hlavnou značkou debetných kariet v Európe a niektorých ďalších krajinách (napríklad India). Je to ekvivalent karty MasterCard spoločnosti Visa Electron. Maestro je akceptované na 12 miliónov obchodných miestach. Visa sú od roku 2009 akceptované u 30 miliónov obchodníkov v 170 krajinách. Visa vlastní Visa Inc. (USA) .
    1290 Ďakujem za odpoveď platba prešla, už leň čakať
    misoft Možno ani poplatky nebudú - MasterCard a Visa Inc. sa medzi sebou nejako vyrovnajú.
    Takéto omyly sa stávajú a pre pár $ alebo € sa nebudú hádať. Tí majú iné, väčšie zisky.

    bettylou je offline (nepripojený) bettylou

    :-)) bettylou
    Môžeš napísať email, a vysvetliť, že si sa sekol, oni to opravia a dajú ti vedieť. Je to o ľuďoch

    lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

    Strojár lubko6394
    Žiaden problém. Minulý týždeň som platil cestovný lístok a na webe v zozname bol mastercard ale v chlieviku na prechod k plateniu boli aj všeliaké čudá ale mastercard nikde. Volal som na zákaznícku linku že čo a ako. Poradené bolo že mám kliknúť na tú Visa a normálne zadať číslo karty a zaplatiť.

    Zaplatil som visou a mam maestro

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.