Zavrieť

Porady

Dá sa ešte zohnať batéria do Nokie 6300?

Dobrý deň, mám mobilný telefón Nokia 6300 už 12 rokov, som s ním spokojná, len už má veľmi slabú batériu. Nevydrží ani niekoľkominútový telefonát. Neviete, či niekto takéto telefóny ešte opravuje, resp. dodáva k nim batérie?
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Gaaspi je offline (nepripojený) Gaaspi

Soľmi chudobný, neschopný sa uživiť. Veľakrát nemám ani na kredit. ...viac Gaaspi
Áno. V malých mobilshopoch. Teda nie u predajní operátorov ale čo zvyknú byť tie menšie súkromné mobilshopy v obchodných domoch na stanici a tak... Kde sa robí výkup mobilov a predáva príslušenstvo a tak. A keď viete objednávať cez internet tam máte ešte väčšie možnosti... Na eshopoch mávajú aj 15 ročné mobily ako čisto nové čo im ostali na sklade. Furt sa dá ešte kúpiť aj nokia 3100 napríklad ako nový. Tak isto aj baterky a iné príslušenstvo.
hana_ Ďakujem pekne za info.
3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
hana_ Ďakujem pekne. Ja sa v tom nevyznám, preto sa radšej pýtam.
Prosím Vás, a máte skúsenosť s takýmito batériami? Tieto modely telefónov sa už dlhšie nevyrábajú, ale predpokladám, že batérie nie sú ešte z tamtých čias, ale nové, či?
misoft Nové. Takéto batérie sa nedajú repasovať. Sú to vo väčšine kompatibilné (zhodné) batérie tvarom, zapojením i kapacitou. Len ich nevyrába originálny výrobca.
hana_ Ďakujem za odpoveď.
  zbaliť
PotPalo Prečo dal niekto "SPAM"? Za 7€ s poštovným zdarma, to nieje zlé. Akurát to chce pokročilého užívateľa PC, ktorý to vie objednať.

Dá sa ešte zohnať batéria do Nokie 6300?

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.