Zavrieť

Porady

Deka, ktorá sa nešmýka

Vedeli by ste mi poradiť deku na koženú sedačku, ktorá sa nešmýka.
Sedačka je chladná, deky sa veľmi šmýkajú.
misoft Všetko sa dá upraviť - i obyčajná deka - aby sa nešmýkalo. Trochu šikovnosti - na deke urobiť očká a cez ne gumičkou (hoci aj do gatí ) deku uchytiť - a odrazu sa nešmýka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

    Terezia13
    deky sa budú šmýkať asi všetky, ale asi by som to riešila "sedákom", tých je široký výber a je ich široký výber, na internete je veľká ponuka - prešívané, hladké, farba sa dá tiež vybrať podľa toho, aká sa hodí
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    ivustek Boli sme ubytovani v jednom penzione a na sedacke mali take hrubsie kozusiny, neviem ci umele alebo prave, no celkom dobre to na sedacke drzalo. No zas nie kazdemu sa to paci.
    buchač ivustek...máš recht, bingo...

    Na kožu patrí len a len koža.
    Poprípade by som ja osobne pouvažoval ešte nad takými hrubšími prehozmi. samozrejme v súlade s celým interiérom...niečo na spôsob
    https://www.google.com/search?sxsrf=...w=1366&bih=626

    Ale ja koženú sedačku ani zadarmo...stačí mi, keď musím sedieť v nej u mladých, furt si musím dať niečo na kríže, lebo mi je chladno.
    Jarka 1 nádherné prehozy ... hneď by som prijala ... aj keď nemám koženú sedačku ... lebo ani zadarmo by som nechcela
    buchač Jarka...síce odbočím, ale dám.
    Tie prehozy (si si asi všimla) , sú to nejaké prikrývky, deky a aj koberce podľa štýlu kmeňa Navajo z Arizony.
    Ceny ti radšej nedávam ...pohybujú sa v stovkách dolárov.

    Z Arizony pochádza aj zdobenie kože, štýl Sheridan...podľa neho robím určité veci.
    Malý príklad... https://elktracksstudio.com/products...-carving-class
      zbaliť

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    To,že sa deka šmýka,nie je chyba deky,ale sedačky.Tam sa bude šmýkať každá deka.
    Daj si tam nejaký poťah,vygugli si,sú také strečové,naťahovacie.
    bodliak Možno pogumovaná deka by sa nešmýkala... :-)
    korela V podstate deka nemá na sedačke čo hľadať. Pri kúpe sa nezohľadnili požiadavky na ňu kladené.

    Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

    Jarka 1
    Neviem či by to fungovalo - protišmyková podložka pod koberce. Tiež by mi bez deky bola zima na takej sedačke.
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    vicktor S podlozkou suhlasim.
    Druhu vetu pises podmienovacim sposobom - bud nemas kozenu sedacku, alebo pouzivas na nej deku. Potom je otazne, naco vam je kozena sedacka. Alebo nekurite?
    misoft Nóóó... kožená sedačka .... toť je predsa "honór" - hľa, my na to MÁME!!!!
    To mi pripomína aj tých "majiteľov" vozidiel 80000+€.... má ho v garáži, vytiahne ho 2-3x do roka (na sviatky), aby všetci videli, 2x do mesiaca ho umýva a leští (tiež aby všetci videli) a pritom sa vozí na bicykli Ukrajina
    evika Podložku som tam dala,aj tak sa deka šmýka.Kožená sedačka je chladná aj keď kúriš.Už by som koženú nechcela.
    Žabinka hm, a prečo by o mal byť honór.. čo ak je v rodine napr. alergik?
    Jarka 1 žabík, myslím, že tí dvaja by asi napísali ... lebo medveď ... niekedy nevychádzam z údivu ... priam konšpiračné teórie
    misoft Žabík.... ak by tam bol alergik, tak by neriešili nejaké deky. V tých dekách a povlakoch sa práve môžu tie oné.., čo alergiu môžu spôsobovať usádzajú. Veď prečo sú pre alergikov najlepšie zvieratá bezsrsté mačky, rybičky a iná háveď bez srsti, len s holou kožou?
    vicktor chladna aj ked kuris ... vsak na chrbate mam koselu a na zadku nohavice.
    Oblec sa aj ty.
      zbaliť

    Deka, ktorá sa nešmýka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.