Zavrieť

Porady

manual na ZTE

ahojte mám notebook HP a stále ma odpája od sieteuž som ho mala aj v oprave ale tam išiel siet bola v poriadku ale doma mi nechce sa napojit na sie wifi prosim ako by som mala mat router ZTE nastavený poradíte mi dakujem iné ako televizo telefony aj druh počitač su v poriadku len mne to stále ukazuje neni siet nedá sa pripojit

Nastavenie WLAN
Názov: LGwebOSTV
Adresa IP: 192.168.1.11

Nastavenie LAN
Názov: devolo-wifi
Adresa IP: 192.168.1.10

Názov: hp
Adresa IP: 192.168.1.13

Názov: HUAWEI_P30_Pro-e57b7f1452
Adresa IP: 192.168.1.12

Stav VoIP
Číslo SIP: 0001
Stav: Nie je registrované

Stav VoIP
Číslo SIP: 0002
Stav: Nie je registrova
Naposledy upravil babicka1 : 29.02.20 at 11:34
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Dole - Start - v príkazovom okienku napíš cmd - klik na cmd.exe v zozname - potom v console (okno, čo sa objaví) napíš ipconfig - objaví sa výpis.
    Vpravo dole na ikonke pripojenia PTM klik - otvoriť Centrum sieti - klik na tvoju sieť LTM - Vlastnosti - Sieť - označiť (vysvietiť) Internet protocol IPv4 - Vlastnosti - Všeobecné.
    Tam môžeš všetko nastaviť na Získať adresu .... automaticky (a v tom prípade NB zožerie všetko, čo router mu ponúka), alebo zapísať ručne IP adresu z toho čierneho okienka (IPv4 Adress, Maska podsiete=Subnet Mask, Predvolená brána= Default Gateway) - OK.
    Adresu DNS servera nechaj na automaticky.
    Čo sa routeru týka - musíš v menu povoliť WLAN, nastaviť SSID - meno siete, šifrovanie WPA2-AES, alebo WPA2-PSK a dať svoje heslo (to potom bude pýtať NB pri pripájaní). Nastaviť DHCP buď na Enable (nebudú problémy s kolidujúcimi IP adresami ostatnýc prístrojov), alebo Disable (potom na všetkých sa bude musieť nastaviť statická IP adresa). Ale z popisu dedukujem, že problém bude len v nastavení WLAN karty na NB - viď horný popis.
    Naposledy upravil misoft : 29.02.20 at 12:46

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.