Zavrieť

Porady

Psik s vrodenou vadou

Dobry den potrebujem poradit kupil som si psíka pomerian spiz z rodokmeňom app za 3000 euro z dokladom a po roku mu bola diagnostikovania vrodená vada a predávajúci sa ktomu vyhovára potrebujem radu
Naposledy upravil ivka70 : 03.03.20 at 06:56
8 komentárov     zbaliť
ivka70 Urcite mas k nemu uzavretu zmluvu a v nej definovane, co v takomto pripade, ze?
mario lences Zmluvu mam no konkretne sa tam nepíše o tom ale diagnoza, ktorému bola uznaná ma pravidla ze pes uz nemozebyt množeny a tym padom papiere su na nic celkovo výzor stratí a atd ´´takze jeho hodnota je minimum a neviem ako postupovať a ak tak koho osloviť o pomoc z danou situaciou
ivka70 Ale to su veci, ktore si musis dohodnut zmluvne ... tazko vymahat nieco, na co sa pride po roku a v zmluve nemas ziadnu zodpovednost predavajuceho dohodnutu
Cakas teraz co? ze ti predavajuci vrati kupnu cenu alebo ake riesenie ocakavas?
mario lences Slusne hej prvom rade ide o zdravie psíka a nie o peniaze !!!!v druhom rade som neni neaky debil a naštudoval som si paragraf a skrina vrodená vada Je ojedinele prípad a kedtakto reaguješ tak si kup sama cistokrvneplemeno za 3000euro vybojuj si knemu cíti atd a potom pozeraj ako sa stráca jeho vzhľad a evidetne zdravotný stav ´´to som
Mohol kupit colná za 300 ´´evidetne tvoje rady su zúfale
jelalim a akú radu očakávaš, keď máš naštudovaný paragraf?
misoft
mario lences (Dnes 08:59) .................................ale diagnoza, ktorému bola uznaná ma pravidla ze pes uz nemozebyt množeny.............................
--------------------------------------------------------
Hmmmm.... tu niečo smrdí, PORIADNE SMRDÍ! Žeby novopečený množiteľ?
mario lences Asi tak
buchač po roku mu bola diagnostikovania vrodená vada
=========================
LEN sa zamyslím...šľachtený pes s rodokmeňom a PP nemôže mať vrodenú vadu ?

Lebo na nete som sa dočítal, že..." Niekedy sa vrodené poruchy prejavia až postupným dospievaním..."
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

ben555 je offline (nepripojený) ben555

ben555
Vždy sa pred kúpou odporúča pozrieť si o danom plemene psa informácie ako aj napríklad sklony k určitým chorobám. Takisto pri plemene Pomeraniana sú tu určité riziká. No chovná stanica by mala pri svojich psoch robiť testy, ktorými sa dá týmto ochoreniam u šteniat vcelku dobre predchádzať.
Chobot Odpovedáš po roku. Potom dopletieš aj ostatných a odpovedajú, ako by sa niekto pýtal včera.

Tému radšej uzatvorím, mário to už bude mať asi vyriešené.

Psik s vrodenou vadou

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.