Zavrieť

Porady

Elektricka reťazova pila

Chcem kupiť elektricku reťazovu pílu na bežne použivanie, chcem sa opýtať ake mate skusenosti a aku doporučujete dík
10 komentárov     zbaliť
besttracker upresny pojem ,,na bežne použivanie ,, co si ma clovek pod tym predstavit ..... niekto pouziva pilu bezne na tazbu dreva,iny ju bezne pouzije 4x do roka odrezanie dosiek ....
buchač besttracker (Dnes 21:21).... niekto pouziva pilu bezne na tazbu dreva...
===============
By som chcel vidieť reakciu pilčíkov v krčme, ak by som sa opýtal na ŤAŽBU dreva s el. pílkou. Tí by mi dali...
Ja sa len opýtam...to kde by sa šturil kábel ? To ešte jeden by mal ťahať do lesa elektrocentrálu ?
Pilčík ide do lesa s Husquarnou alebo so Sthillkou a nie s elektrikou.
Iné je, ak si už niekto (trebárs aj ja) pripravuje drevo na zimu, ktoré mu donesú narezané na siahovice.
Ja mám aj, aj...Sthilku používam na záhrade alebo v lese.
Elektrickou režem metrovicu...aspoň nehučí, ak sa manipuluje s drevom.
bodliak "so Sthillkou" - povedal armádny odborník. Hlavne, že sa zapojil do debaty.
buchač Na bodliakove múdro radšej nereaguj...on má obe ruky ľavé...ten ani nevie, ako píla vyzerá.
Je to manager, kolega bývalého managera Galka.
...a obaja sú to hajzli.
bodliak ... sa ti sníva opilecký sen.
Nandrolon Buchač: podľa mňa aj sám Galko by ho mal za k****a :-))))))))))))
misoft S tým súhlasím.
besttracker nemyslel som zrovna s elektrickou tazit drevo .. :-) vseobecne som mal na mysli.....niekto poreze s elekt. pilou auto dreva na zimu,iny odreze za rok 4 dosky.....
buchač besttracker (Dnes 20:15) nemyslel som zrovna s elektrickou tazit drevo ..
====================
Jasné, pochopili sme sa, že vravíš všeobecne o pílach.
Ja som len rozpísal tvoju myšlienku do podrobnejšieho.

Ešte snáď doplním, že s elektrickými pílami sa pracuje cca 10 minút, potom je potrebné nechať vychladnúť, lebo sa môže motor raz dva odporúčať do šrotu.
besttracker to suhlasim ,hoby veci su robene na maly vykon ,nemozno porovnavat profi pilu za 500 eur,s pilou z hobymarketu za 60 eur ....(cena sa niekde musi prejavit....) ja som mal AKU malu pilu Luxtools ,na orezavanie stromkou je to super,dokazala odrezat aj 40cm kmen,ale bateria po 3 r KO,cena new baterie = +- cena novej pili... ,ale ked som ju mal rozobranu na maly servis,vsetko taka kvalita onicom..... uz len loziska umiestnene v plaste...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Príspevok zbalený
    spam

    Hlasovalo 3 pouzivatelov

    Neužitočné (1)
    Nevhodné (1)
    Komentár, nie odpoveď (1)
    -3
    kuliboni dik
    bodliak konkretne UC3530AKX
    svrki Mám Dolmar, je to to isté ako Makita len v inej farbe cca 3 roky a spokojnosť

    Elektricka reťazova pila

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.