Zavrieť

Porady

OČR - korona - dieťa do 10 rokov

zamestnanec posla žiadosť o ošetrovné priamo na SP, aký doklad na ospravedlnenie z neprítomnosti na pracovisku má zamestnávateľ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    ak ti nestačí tel oznámenie, ... tak nech ti prepošle mailom to čo posielal do SP .
    (Inak aj doteraz bolo povinnosťou zamestnanca odovzdať žiadosť o dávku ošetrovné do SP . )
    inak všetky info k tomu sú na stránke SP ... len akurát teraz sú asi výpadky - úprava, aktualizácia nejaká je tam spomenutá
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Mirka 1979 ďakujem
    u nás nám to odovzdávajú, mám cez 1000 zamestnancov, robím zo všetkého kópie
    práve sa mi podarilo dovolať na sociálku na ich stránku sa neviem dostať, a už píšem usmernenie, aby nám tiež posielali žiadosť zároveň ako ju budú posielať na sociálku
    Katy a R pri PNkách tam bolo spomenuté, že aj SP hlási zamestnávateľovi ... nepamätám, ako písali o OČRkách ... ale veď nemusíš sa nejako ponáhľať - podľa mňa bude za chvíľku stránka dostupná, aj aktuálne info možno pribudnú? ...poriešiš všetkých naraz
    veronikasad Ak tlacivo uz doma nemá, nech si ho stiahne znovu a vyplni a posle zamestnávatelovi, do SP ho uz neposielaj
      zbaliť

    OČR - korona - dieťa do 10 rokov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.